• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Niedokrwienie żołędzi?

freak

New member
mam problem z penisem, podczas erekcji ciała jamiste wypełniają się prawidłowo, ale ciało gąbczaste (żołądź) prawie w ogóle tak jakby tam nie dochodziła krew, główka jest mala, miękka i pomarszczona, nie błyszczy się :/ przewertowałem internet i znalazłem parę osób z takim samym problem, i żaden nie znalazł odpowiedzi na te schorzenie, nie wiem co sie dzieje i jak to leczyć, jeśli ktoś ma tak samo to niech się wypowie
 

mobi

New member
Re: NIEDOKRWIENIE żołędzi !?

Czy penis podczas erekcji jest twardy czy tylko powiększony? Czy podczas kąpieli w ciepłej wodzie nic się nie zmienia?
 

freak

New member
Re: NIEDOKRWIENIE żołędzi !?

mobi napisał:
Czy penis podczas erekcji jest twardy czy tylko powiększony? Czy podczas kąpieli w ciepłej wodzie nic się nie zmienia?

erekcje osiągam normalnie ciała jamiste wypełniają się dobrze, penis normalnie sztywnieje i twardnieje, na początku w 50% erekcji przez pare sekund krew płynie do żołędzi ale jak już dojdzie to pełnego wzwodu to krew juz nie płynie przez to ciało gąbczaste albo płynie tak na 10-20%, głowka robi sie taka jak podczas zwisu, wtedy tylko jak napnę mięsień albo ścisnę penisa to krew wypełnia główkę a jak popuszczę to odpływa, przez to pewnie też ta erekcja jest krótka i jakoś nie czuje takiego podniecenia...
 

freak

New member
Re: NIEDOKRWIENIE żołędzi !?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b76 ... 074e4.html

tak to wygląda podczas wzwodu, po lewej główka ma taką samą wielkość jak podczas zwisu,
po prawej główka gdy napnę mięsień albo ścisnę penisa, a jak puszcze to krew z główki
odpływa i robi sie taka jak po lewej czyli z powrotem mała, doznania przez to sa prawie zerowe,
przecież nie da sie ciągle mięśnia napinać, nie wiem dlaczego tak się dzieje :/
 

Lukas.

New member
Re: NIEDOKRWIENIE żołędzi !?

Możliwe, że cierpisz na niedokrwistość i stąd ten problem

Zdjęcie niestety już skasowane, więc postaraj się je wrzucić na jakiś konkretny serwis hostingowy np. fotoszok, ifotos...
 
Re: NIEDOKRWIENIE żołędzi !?

Na pierwszy rzut oka widać, że coś jest nie tak.
W takim przypadku niestety nie uzyskasz pomocy na forum, jedynie urolog może pomóc...
 

dandelion85

New member
Re: NIEDOKRWIENIE żołędzi !?

A zawsze tak miałeś? Odkąd pamiętasz?

Jak ktoś wspomniał na pierwszy rzut oka widać ze cos nie tak jest. Ale bys musial sie z urologiem skonsultowac i zobaczyc co powie.
 

freak

New member
Re: NIEDOKRWIENIE żołędzi !?

dandelion85 napisał:
A zawsze tak miałeś? Odkąd pamiętasz?

Jak ktoś wspomniał na pierwszy rzut oka widać ze cos nie tak jest. Ale bys musial sie z urologiem skonsultowac i zobaczyc co powie.

tak jak na prawych fotkach to nigdy, nigdy nie było tak żeby się główka błyszczała, max co osiągnąłem to może coś po między czyli 50% ale też rzadko, głownie jest tak jak na fotkach po lewej, szukałem innych z tym problemem i tez pisali że byli u kilku urologów i żaden nie mógł pomóc, przerwa w masturbacji też raczej nic nie pomaga, dziwna sprawa jednym słowem, ale mimo wszystko
będę chyba musiał przejść się do urologa
 

freak

New member
wydaje mi sie że problem tkwi w mojej wieloletniej nałogowej masturbacji z którą próbuje walczyć,
wiadomo mocne uciskanie penisa i bardzo szybkie kończenie może prowadzić do "zmęczenia materiału",
przyzwyczaja mózg do takiego reagowania, uczy go kończenia w taki sposób i po jakimś czasie krew
przestaje poprawnie wypełniać główkę bo mózg sie nauczył że nie potrzeba ciągle pompować krwi jak
wytrysk i tak będzie szybki, a bodźce sa dużo intensywniejsze niż naturalnie w pochwie, taka jest
moja teoria i widzę że gdy postaram się nie masturbować 2 tyg to penis jakby zaczynał wracać do formy,
zauważyłem po tych 2 tyg że krew trochę dłużej i więcej wypełnia główkę, możliwe że dłuższa wstrzemięźliwość/regeneracja
może pozwolić wrócić do poprawnego wypełniania główki krwią ale to sie okaże,

Czytałem również że niedokrwienie żołędzi może być spowodowane dyskopatią na poziomie L5-S1. Nerwy są uciśnięte i to powoduje ten problem.
można zrobić sobie MRI kręgosłupa. Odkładanie się cholesterolu i mało aktywny tryb życia też może na to wpływać
 

totylkoja000

New member
To nie od masturbacji, mam to samo od kilku lat. Ja wręcz odwrotnie, nie masturbowałem się prawie w ogóle, jednak mam identyczne objawy. Co do mało aktywnego trybu życia i cholesterolu w moim przypadku wykluczone, wszystko w normie a styl życia raczej aktywny. Najbardziej pasuje mi tutaj dyskopatia, gdyż prawdopodobnie mam/miałem lekką lordozę i może u mnie dochodzić do ucisku na te własnie nerwy. Poczytam jeszcze trochę o tym, być może odpowiednie ułożenie kręgosłupa może zniwelować niedokrwienie, być może wystarczą ćwiczenia na te partie mięśni aby to wyprostować.
 

totylkoja000

New member
W internecie jest pełno podobnych tematów, jednak nigdzie nie ma wyjaśnienia naszego problemu. Postanowiłem zrobić osobne prymitywne forum, które ma na celu tylko zebrać osoby cierpiące na tę dolegliwość. Być możę wspólnie uda się jakoś dojść do sedna problemu. Przepraszam za spam i przekierowanie na inne forum, ale nie ma innego sposobu. http://www.niedokrwistosczoledzia.fora. ... zia,1.html
 

Podobne tematy

Do góry