• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nawracające zapalenia a obrzezanie

Nowy987654321

New member
Witam mam taki problem że od kilku lat męczą mnie nawracające zapalenia żołędzi oraz napletka(napletka w mniejszym stopniu).Utrzymuję odpowiednią higienę ale mimo to infekcje powracają.Urolog do którego się udałem zaproponwał obrzezanie.
Chcialbym H&T aby zostało jak najwięcej napletka wewnetrzego.Wyciecie całego wewnetrzego napletka jest zbyt radykalne.
Czy w takim wypadku wedzidelko zostaję Czy jest usunięte?
Czy mogę wogóle wybrać metodę obrzezania jeśli miałby być to zabieg na nfz?
Był ktoś może w podobnej sytuacji?
 

Humanista

Active member
Radziłbym zainwestować te 2k i zrobić prywatnie, na nfz często robią byle jak i nie obchodzą ich style.
 

Nowy987654321

New member
A przy okazji nieorintuje się ktoś ile moze kosztować obrzezanie w lublinie i gdzie jest najpewniejsze miejsce żeby niespierniczyli roboty?
 

toastt

Well-known member
Humanista dobrze Ci radzi, odłóż pieniądze i niech Ci zrobią tak jak trzeba. To nie pieniądze operują, a człowiek, ale prywatnie mają z tego zabiegu lepsze wynagrodzenie i zwykle lepiej się starają.
 

Nowy987654321

New member
Jeszcze jedno pytanie może jest ktoś kto miał obrzezanie(calkowite)10-20lat temu i mógłby się wypowiedzieć jak z sexem po tylu latach?Czy są jakieś problemy?
 

Podobne tematy

Do góry