• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nawilżenie po obrzezaniu

Trolo

Well-known member
Musiałbyś cały czas coś stosować, bo bielizna przyjmie to czym posmarujesz żołądź. Także nie wiem czy dasz radę uzyskać taki efekt aby Cię zadowalał. Albo jakieś opatrunki osłonowe musiałbyś robić. Może jeszcze się ktoś inny wypowie.
 
Już 2 miesiące po i nie czuje przyjemnosci, tak jakbym dotykal obcy przedmiot. Jedynymi doznaniami sa doznania nieprzyjemne gdy żołądź spotka sie z czymś szorstkim np ręcznikiem, albo gdy mocniej go dotknę.
 

Trolo

Well-known member
Ktoś gdzieś w poście pisał, że do stosunków dobrze jest używać żeli intymnych, bo pomagają. Także polecam wypróbować.
 
Tak pełną. Widocznie sa ale nie sprawiaja mi przyjemnosci, wytrysk jest dla mnie tylko wypłynięciem spermy, nie czuje nic nadzwyczajnego... brak orgazmu-przyjemności.
 
Nie byłem bezpośredno u lekarza, ale zadałem lekarzowi pytanie przez internet, odpowiedź:
Brak odczuwania przyjemności (anhedonia) to funkcja mózgowa.
Sprawę warto wyjaśnić, proponuję dla rozwiania swych wątpliwości porozmawiać ze swoim chirurgiem, Jeśli wątpliwości (i objawy) pozostaną, to proszę poszukać dobrego lekarza seksuologa.
 

Trolo

Well-known member
Haha nie wierzę, lekarzem internetowym też mogę być :) Z resztą ten "lekarz" żadnej ameryki nie odkrył :p Bo skoro orgazm masz czyli od strony penisa jest ok, ale odczuć nie masz żadnych. Chociaż pocieranie żołędzi doprowadza do orgazmu przez mózg, bo receptory odbierają bodźce i sygnał leci do mózgu. Chirurg raczej nie, ale seksuolog owszem :)
 
Ostatnia edycja:
Wiadomka, że nie mozna do końca wierzyć, ale niektórzy odpisuja sensownie i widać, że znaja sie na rzeczy. Niejednokrotnie zadawałem pytanie na tamtej stronce.
Boje się, że mam tą anhedonię...

Słuchajcie, bo gdy mocniej dotkna zołędzi albo przesune po niej palcem to pojawia sie dyskomfort. Może to wina tego, że nadwrażliwość jeszcze nie ustapiła?
W majtkach nie boli tylko jak mocniej dotkne albo czyms szorstkim. Woda nie wystarcza do nawilżenia bo i tak jest dyskomfort.
Ostatnio posmarowałem żołądź wazelina i dyskomfort zniknął i nie czułem bólu przy pocieraniu i mocnym dotyku.

Słyszałem o tym masle, ale jest chyba drogie, sprawdzałem na necie to chyba 160zł kosztował krem z tym masłem. Wiecie czy wazeline mozna stosować na żołędzia?
 

Despero

New member
Na pewno nie zaszkodzi, może być też np krem, cokolwiek co zmniejszy tarcie. Generalnie ja bym proponował go dotykać, w końcu się musi przyzwyczaić, ćwiczenie powinno przyspieszyć proces.
 
Nie miałem nadwrazliwości na delikatne bodźce, na drugi dzień po zabiegu opatrunek mi się zsuwał kilka razy i nie bolało, a niektórzy pisali w swoich relacjach, że podskakiwali z bólu :D
Tylko właśnie te mocniejsze mnie nie tyle bolą co sa nieprzyjemne.
Z wazelinka jest tak, że wyciera sie ona o majty po jakiejs godzinie xp
 

kontak

Member
W sumie utrata nawilżenia nie jest taka zła. Wiele osób obawia się utraty czulości i faktycznie trochę się po obrzezaniu utraci czułość ale nie tak duzo. Dzięki temu można cieszyć się dluzszym seksem. Wiele osob po obrzezaniu twierdzi, ze nie ma na przykłąd problemu z przedwczesnym wytryskiem, których ich męczył wcześniej.

Jesli jednak juz chcecie koniecznie kupić coś na nawilżenie, polecam zajrzeć do apteki. Na miejscu maja wiele leków i kosmetyków przeznaczonych do układu moczowego. Powinni doradzić co będzie najlepsze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Z Nawilżenie żołędzia Inne 2
B Sposób na nawilżenie żołędzi Po zabiegu obrzezania 1
S Nawilżenie Obrzezanie 5
B dziwna twarda opuchlizna 8 dzień po obrzezaniu Obrzezanie 11
U 4 tyg po obrzezaniu Po zabiegu obrzezania 8

Podobne tematy

Do góry