• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Napletek


Witam, po zabiegu obrzezania częściowego od którego minęło 2 miesiące mam generalnie taki problem z zakładaniem napletka na grzyba i potem zsunięciem go, gdy dobrze go namydle jest wstanie naciągnąć go żeby pokrywal w 2/3 grzybka a gdy później sproboje go ściągnąć to wychodzi mi naplet wew, na zdj widać to? Czy ma ktoś jakieś zdanie na ten temat i jakbym mógł sobie z tym poradzić?
 

olekf646

Active member
No czyli źle zrobione i za ciasno,możesz próbować to rozciągać jakimiś maściami sterydowymi albo zrobić całkowite obrzezanie,jak cię boli przy seksie
 
Lekarz mówił, że jest okej, jeśli chodzę z odsłoniętym napletkiem z grzyba, to przy zwodzie ani ucisku ani niczego, jedyny jest problem gdy trzeba zsunąć napletek z grzyba po założeniu
 
Jak nałożę na te linie wazelinę i zakryje to po kilku h już normlanie będę w stanie zdjąć ale chodzi mi też o to żeby normlanie nasuwać napletek i zsuwać bez problemowo, w zwodzie jest okej
 
W erekcji jest elegancko, mnie tu nic nie uciska ani nic, jedynie wychodzi napletek wew przy zdejmowaniu, częściej też chodziłem z odsłoniętym bo było mi przez to wygodniej po zabiegu, ale skoro mam obrzezanie częściowe to mogę też zakładać napletek, jeśli będę chodził z odsłoniętym grzybem to będę mógł normalnie odciągnąć napletka w dół i zobaczyć trzon
 

olekf646

Active member
Możesz,nie ma tragedii,może się to rozluźni jeszcze,rozciągaj tą Blizne a jak będzie cię to wkurzać no to poprawka,ale rób to u kogoś kompetentnego wtedy, poprawka w twoim wypadku to ostateczność skoro nie boli cię nic i nie uwiera,jedynie nie możesz ruszać napletkiem
 
Do góry