Napletek jest najbardziej wrażliwą częścią penisa

tomaszpsycholog

New member
Moi kochani pooglądajcie filmy na youtybe o foreskin restoration. Obrzezanie jest okaleczeniem, zobaczcie jak rozpaczliwie mężczyźni przywracają sobie napletki
 

ppavloww

New member
A w jakim celu piszesz to na forum tego typu?
Jeżeli ktoś się brzeza, to nie dla przyjemności, a z przesłanek medycznych.
 

stuleya-boy

New member
Kolega chyba nie wie co to znaczy mieć stulejke i jak pięknie wygląda z nią życie :lol:

Ja powiem tylko tyle, że jestem po pierwszym razie z moja kobieta po zabiegu i to jak teraz wygląda sex nie mogą określić żadne słowa :wink:

A zwilżona żołądź nadal jest czuła i w końcu podczas stosunku nie masturbuje się poprzez poruszanie się żołędzi w napletku w mojej kobiecie ;) Czuje duuuużo więcej i ogólnie jest ciekawiej, bez żadnych zahamowań.

Ja jeszcze raz wszystkich którzy stoją przed wyborem czy częściowe czy całkowite namawiam na całkowite. Szybsze gojenie, lepszy wygląd penisa, większa higiena, brak możliwości nawrotu stulejki no i najważniejsze niezapomniane odczucia podczas stosunku;)


Pozdro
 

yade

New member
ppavloww napisał:
A w jakim celu piszesz to na forum tego typu?
Jeżeli ktoś się brzeza, to nie dla przyjemności, a z przesłanek medycznych.
przesłanki estetyczne również wchodzą w grę.
 

ppavloww

New member
Zgadza się, ale to jest niewielki odsetek.

Jak jest stulejka, to trzeba leczyć (a moim zdaniem najlepiej brzezać) bo zamiast przyjemności będziemy czuć tylko ból, nie tylko fizyczny...
 

Zbigniew85

New member
To, że obrzezani jako dzieci mężczyźni próbują sobie przywrócić napletek nie dziwi.
Przypuszczam, że podobny odsetek mężczyzn nieobrzezanych jako dzieci chciałoby zostać obrzezanym, jednak część z nich nie stać na odważną decyzję oraz wydatek, który de facto można sobie darować.
Nie słyszałem bynajmniej o prawdziwej historii mężczyzny, który z własnego wyboru został obrzezany jako dorosły i chciałby wrócić do stanu sprzed obrzezania (zakładając nawet, że powodem obrzezania nie była stulejka i wie jak wyglądał seks z napletkiem i teraz bez).
Znam natomiast wiele przypadków, gdzie mężczyzna został obrzezany z własnego wyboru jako dorosły i bardzo sobie chwali tę decyzję.
Więc nie ulegajmy jakimś głupim prowokacjom!
Oczywiście nie namawiam do obrzezania, jednak ja należę do tej grupy, która się poddała jako dorośli, nie mieli konieczności obrzezania i trwają w takim stanie ładnych "parę" lat i baaardzo sobie chwali funkcjonalność obrzezanego penisa :)
Mężczyźni ze stulejką mają ułatwioną decyzję ;)
Pozdrawiam.
 

yade

New member
Zbigniew85 napisał:
Nie słyszałem bynajmniej o prawdziwej historii mężczyzny, który z własnego wyboru został obrzezany jako dorosły i chciałby wrócić do stanu sprzed obrzezania
ja raz czytałem na zagranicznym forum wypowiedź takiego faceta, który był załamany, ale on skarżył się na to, ze po obrzezaniu jego wrażliwość wzrosła a nie zmalała. I to mu się nie podobało.
Ale on był dopiero jakiś miesiąc po, więc wiadomo, że po tak krótkim czasie trudno wyciągać ostateczne wnioski.
 
Do góry
TOPlist