• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Najlepszy urolog / leczenie stulejki Kraków

Rafał222

New member
Witam, podpowie ktoś jaki urolog zajmujący się leczeniem stulejki w Krakowie jest godny polecenia. Najbardziej jestem ciekaw opini osób po zabiegu i jescze jak by można wiedzieć jaka metoda operacji była u was ( skalpel, laser, stapler ) byłbym wdzięczny.
 

Maskonur

Active member
Miałem już dwa razy robiony zabieg, w 2018 krótkie wędzidełko i to miało wystarczyć jednak okazało się że jest delikatny ciasny pierścień napletka i w 2020 zrobiłem plastykę, jednak nadal mam wrażenie że jest ciasno. Jest widoczne zwężenie tak jakby trochę za mało było wyciętej skóry.
 

Maskonur

Active member
Tu jest moja relacja
 

nope

Well-known member
Możesz znalezc tutaj kilka robót z lekarzy z krakowa. Najwięcej widziałem od Jacka Drabiny robi skalpelem. Widziałem że spoko są efekty i ludzie chwalą. Poszukaj na forum
 

Rafał222

New member
Właśnie powoli przeglądam posty chociaż jak czytam i oglądam to chyba bardziej się skłaniam ku metodzie z użyciem anastomatu, tylko jeszcze muszę wynaleźć kto w KRK stosuje tą metodę i jakie ma opinię
 

nope

Well-known member
Anastomat jest spoko ale ma tez swoje minusy i plusy. Plusy rowniotka blizna brak sladow po szwach i szybkie gojenie a minusy to brak wyboru jakie cięcie. Nie będziesz mial zbytnio wyboru czy będzie całkowite czy częściowe i jak daleko blizna będzie od żołędzia.
 

wacie

Active member
Kraków , dr Jakubowski , stapler. Polecam.
Tu masz moją relacje:
 

Rafał222

New member
Kraków , dr Jakubowski , stapler. Polecam.
Tu masz moją relacje:
A orientujesz się czy każdy się kwalifikuje do zabiegu staplerem, czy są jakieś przeciwskazania ?
 

wacie

Active member
Nie wiem .
Robiłem tylko rozszerzone badanie krwi a szedłem z nastawieniem że chcę anastomat.
Nie było żadnych problemów , nawet lekarz polecał taką metodę.
 

Podobne tematy

Do góry