Najlepszy urolog / leczenie stulejki Kraków

Rafał222

New member
Witam, podpowie ktoś jaki urolog zajmujący się leczeniem stulejki w Krakowie jest godny polecenia. Najbardziej jestem ciekaw opini osób po zabiegu i jescze jak by można wiedzieć jaka metoda operacji była u was ( skalpel, laser, stapler ) byłbym wdzięczny.

Maskonur

Active member
Miałem już dwa razy robiony zabieg, w 2018 krótkie wędzidełko i to miało wystarczyć jednak okazało się że jest delikatny ciasny pierścień napletka i w 2020 zrobiłem plastykę, jednak nadal mam wrażenie że jest ciasno. Jest widoczne zwężenie tak jakby trochę za mało było wyciętej skóry.

Maskonur

Active member
Tu jest moja relacja

nope

Active member
Możesz znalezc tutaj kilka robót z lekarzy z krakowa. Najwięcej widziałem od Jacka Drabiny robi skalpelem. Widziałem że spoko są efekty i ludzie chwalą. Poszukaj na forum

Rafał222

New member
Właśnie powoli przeglądam posty chociaż jak czytam i oglądam to chyba bardziej się skłaniam ku metodzie z użyciem anastomatu, tylko jeszcze muszę wynaleźć kto w KRK stosuje tą metodę i jakie ma opinię

nope

Active member
Anastomat jest spoko ale ma tez swoje minusy i plusy. Plusy rowniotka blizna brak sladow po szwach i szybkie gojenie a minusy to brak wyboru jakie cięcie. Nie będziesz mial zbytnio wyboru czy będzie całkowite czy częściowe i jak daleko blizna będzie od żołędzia.

wacie

Active member
Kraków , dr Jakubowski , stapler. Polecam.
Tu masz moją relacje:

Rafał222

New member
Kraków , dr Jakubowski , stapler. Polecam.
Tu masz moją relacje:
A orientujesz się czy każdy się kwalifikuje do zabiegu staplerem, czy są jakieś przeciwskazania ?

wacie

Active member
Nie wiem .
Robiłem tylko rozszerzone badanie krwi a szedłem z nastawieniem że chcę anastomat.
Nie było żadnych problemów , nawet lekarz polecał taką metodę.