• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Najądrze czy coa innego?

ResidentSleeper

New member
Cześć i czołem wszystkim! Ostatnio zaczęło mnie boleć prawe jądro. Zauważyłem, że *guzek albo coś podobnego zaczęło mi się powiększać w worku mosznowym. Pracuje w dosyć kiepskich warunkach, bo chodzi tu o temperaturę chłodni. Wiadomo, im mniejsza temperatura tym bardziej worek się skurczy. Zauważyłem ten problem w wieku 16-17 lat podczas stosunku, ale to było rzadkie. W ostatnim czasie ten guzek się powiększył I doskwiera mi ból. Odwiedziłem wujka Google i jednogłośnie padło na najądrze, i dużo młodych osób na to choruje. Waszym zdaniem co to może być i czy ktoś miał taki sam problem? Podkreślę, że jestem dosyć młodym chlopaczkiem, bo 21 w tym roku stuknie.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Mysle ze zamiast wujka google warto udac sie do prawdziwego lekarza. Zbada ewentualne zrobi usg i bedzie widac co tam w srodku jest.
 

demolka6

Member
Też myślę, że powinieneś udać się do lekarza. Zrobi usg i zobaczy co tam jest. Ja sobie olewałem wcześniej wizyty u urologów, dopiero jak bylem się obrzezać to lekarz stwierdził żeby raz na rok, ewentualnie raz na dwa lata robić sobie usg jąder. To nie jest duży wydatek, a przynajmniej będzie wiadomo czy coś tam się nie dzieje. To są ważne miejsca dla mężczyzny i profilaktyka zawsze jest okej.
 

amenek5

Active member
Może być to torbiel rownież , aczkolwiek , wizyta u lekarza, google to ci powie na kaszel ze masz raka płuca także ...
 

Podobne tematy

Do góry