• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

nadwrazliwosc zoledzia

water

New member
Witam od okolo pol roku pierwszy raz zdjalem napletek z zoledzia (mam 20lat) i mimo ze juz moge swobodnie chodzic to nadal jak na przyklad paznokciem przejade po zoledziu (najbardziej przy cewce moczewej oraz na dolnej czesci zoledzia) odczuwam dosc nie przyjemny bol. Chcialbym dostac jakies tipy co musze robic aby ta nadwrazliwosc minela bo boje sie ze przez to gdy bede uprawial stosunek nie to ze bedzie bol to i moge skonczyc szybciej. Staram sie codziennie dotykac zolądz, moczyc go w goracej wodzie, ale nie widze jakiejs znacznej poprawy.
 

drj

Member
Zdjąłeś i chodzisz z odsłoniętą żołędzią? Po obrzezaniu zawijałem końcówkę jałowym gazikiem i obcisłe bokserki, po kilku tygodniach nadwrażliwość zniknęła.
 

water

New member
Zdjąłeś i chodzisz z odsłoniętą żołędzią? Po obrzezaniu zawijałem końcówkę jałowym gazikiem i obcisłe bokserki, po kilku tygodniach nadwrażliwość zniknęła.
Tak tylko często mi się napletek podwija a gdy jestem w miejscu publicznym to ciężko żebym go znowu odsłonił. Gdy chodzę w obcisłych bokserkach to mam 0 dyskomfortu więc jedyną opcja żebym pozbył się tej nadwrażliwości to dotykanie go częste
 

Mateusz2231

New member
Spróbuj zwykłym kremem nivea smarować żołądź, pierwszy tydzień po zabiegu to nie mogłem dotknąć, bo od razu bolało, nawilżanie kremem nivea dwa razy dziennie po myciu i problem praktycznie zniknął, a jeszcze nawet miesiąc od zabiegu nie minął.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry