• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nadwrażliwość żołędzi (?)

Kacper135

New member
Niedawno odkryłem, że przy ściągnięciu napletka i próbie dotyku żołędzia dłonią, sprawia mi to taki dziwny przeszywający "ból". Normalna masturbacja z napletkiem nie sprawia mi tego bólu. Nigdy nie miałem stulejki ani krótkiego wędzidełka - jedynie w dzieciństwie sklejony napletek, który został szybko odklejony. Co może być tego powodem?
 

mati.miksiak

New member
Żołądź ma bardzo dużo zakończeń nerwowych a skórę cieniutką. To powoduje, że jest czuły na dotyk. Jeśli dotąd rzadko był odsłaniany, to może być bardzo wrażliwy i może to być odbierane jak ból. Z czasem przyzwyczaisz się do dotykania i nie będzie to już sprawiało dyskomfortu. Z czasem też skórka na żołędzi powinna się zrobić trochę grubsza i wrażenia dotykowe będą troszkę słabsze. Jednak trzeba go powoli hartować. Inaczej skórka pozostanie bardzo cienka a przez taką bywa, że czuć zbyt intensywnie. Twoja dłoń jest dużo trwardsza i bardziej szorstka niż skóra napletka. Do tego jeszcze widocznie nie masz przyzwyczajonej żołędzi.
 

Podobne tematy

Do góry