• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nadwrażliwość żołądzia po półtora roku od obrzezania.

Witam. Półtora roku temu miałem obrzezanie. Przed zabiegiem erekcje miałem na zawołanie. Teraz mam z nią problemy. Bez żelu jest ciężko. Żołądź wciąż sucha i nadwrażliwa na dotyk pomimo stosunków i masturbacji. Zastanawiam się co robić żeby tą nadwrażliwość zmniejszać i czy kiedyś będzie tak, że nie będzie mi ona przeszkadzać w osiągnięciu erekcji. Często jest tak, że gdy stymuluje penisa i nagle natrafie na miejsce, którego stymulacja przynosi ostry „ból” to erekcja się kończy. Chłopaki doradźcie.
 

Amek

Active member
Witam. Półtora roku temu miałem obrzezanie. Przed zabiegiem erekcje miałem na zawołanie. Teraz mam z nią problemy. Bez żelu jest ciężko. Żołądź wciąż sucha i nadwrażliwa na dotyk pomimo stosunków i masturbacji. Zastanawiam się co robić żeby tą nadwrażliwość zmniejszać i czy kiedyś będzie tak, że nie będzie mi ona przeszkadzać w osiągnięciu erekcji. Często jest tak, że gdy stymuluje penisa i nagle natrafie na miejsce, którego stymulacja przynosi ostry „ból” to erekcja się kończy. Chłopaki doradźcie.

Gdzie masz ta nadwrażliwość? Tam gdzie blizna? Jak ona wyglada? Daj zdjęcia.

Ostatnio pisałeś że masz żołądź masz nie wrażliwą. To jak jest w końcu?
 

latek777

Active member
a jak z erekcją? poprawa jest czy nadal masz przez nadwrażliwośc problemy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Biorę od 2 tygodni profitadal i łatwiej o erekcje. Z utrzymaniem dziś widzę też postęp. Zamiast po 10 sekundach opada gdzieś po pół minuty.

I zamiast tych gównianych lubrykantów 99% wody używam oliwki dla dzieci. Za miesiąc kontrolą u seksuologa. Zobaczymy co powie. Chcę też skończyć szybciej branie testosteronu. U mnie libido się obniżyło po braniu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

nope

Well-known member
Sorry ale jak dla mnie jak ktos laczy erekcje z obrzezaniem to głupota. Szukaj przyczyny gdzie indziej. Erekcje beda takie same po obrzezaniu. Wycinaną masz skóre a nie jakies ciała jamiste czy coś z przyjaciela wiec dla mnie to pic na wode takie gadanie. A nadwrazliwosc w koncu minie. Sam jestem 6 miechow po i nadal czuje jak wycieram recznikiem ale juz na to nie zwracam uwagi.
 

nope

Well-known member
No nie chce ci zle doradzic czy cos ale nie laczylbym tego z tym. Ja nie czuje zadnej roznicy w erekcjach orzed obrzezaniem i po. Moze masz jakas blokade psychiczna? Zoladz juz bedzie bardziej suchy niz wczesniej i to calkowicie normalne. Jak chcesz sie slizgac po nim to musi być nawilzenie typu jakiś lubrykant. Lub naturalny w pochwie od babki i jest gitara.
 

nope

Well-known member
Przy masturbacji nie używam nawilżenia. Może czasem jak mnie najdzie taka ochota. Lapie nizej za trzon i jazda. Przy seksie to zależy czasem używamy a czasem nie. Wszystko zalezy jak rozgrzeje partnerkę. Tak to widzę :)
 

nope

Well-known member
Zależy tez co chcesz wiedziec bo na pewno o jakichś lekach czy coś to nie basz porozmawiamy. Wiem tylko co i jak z obrzezaniem to co sam wyczytalem, to co mi wytlumaczyl lekarz i z wlasnego doswiadczenia.
 

Podobne tematy

Do góry