Nadwrażliwość po zabiegu obrzezania

Robson1

New member
Witam,

Jestem drugi dzień po zabiegu. Przeczytawszy kilka postów tutaj uspokoiłem się jeśli chodzi o obrzęk i kolory,

jednakże proszę o informacje jak długo trwała wasza nadwrażliwość główki?

Nie mam w zasadzie jakichś większych bóli, nie przeszkadzają mi nawet nocne wzwody, jedyne co mi dokucza to właśnie nadwrażliwość.

Jak długo trwał u was ten proces i czy po jakimś czasie w ogóle nie odczuwacie już nadwrażliwości główki ?

Z góry bardzo dziękuje,

pozdrawiam Robson.
 

cpcrn

New member
na początku miałem podobnie - przez kilka dni dotknięcie czubka powodowało że skakałem pod sufit i myślałem że dostanę zawału ;) teraz jestem 10 dni po i od przedwczoraj jest już prawie całkiem ok. żołądź można normalnie (mocno) dotykać palcem, wacikiem, polewać wodą z prysznica. jedynie ocieranie o bieliznę jest jeszcze nieco upierdliwe i nieprzyjemne więc trzeba wkładać kompres/gazę.
 

sławek83

Moderator
Nadwrażliwość u każdego jest inna i znika w różnym czasie. Im więcej będziesz go hartował tym lepiej. Mi nadwrażliwość minęło po ok. 2 tygodniach, na tyle, że mogłem normalnie funkcjonować i nic mi nie przeszkadzało. Ale na otarcie np. ręcznikiem "wacek" był czuły jeszcze przez kilkanaście tygodni.
 

cosimix

New member
Jestem równo tydzien po zabiegu,i dzisiaj nastąpil przełom tzn żołądź bardzo sie zahartowała,mogę już dotykać na około i praktycznie nic nie boli.Jedynie poprzez ocieranie czuję jeszcze delikatne 'prądy' ale ogólnie jest zajebiście i jestem happy :D
 
Do góry