• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nadmierna potliwość stóp

Marcin 30

Member
Witajcie.
Mam problem z nadmierną potliwością stóp. Do tego stopnia, że niezmiernie ciężko jest mi wytrzymać w obuwiu 8h w prac.
Stopy pieka jakbym po rozżarzonych węglach stąpał. Stopy i skarpetki mokre od potu oraz nieprzyjemny zapach.
Skórzane obuwie, bawełniane skarpety w zasadzie efektu nie dały. Antyperspiranty i moczenie w soli itp. nie pomogły.
Czy ktoś z Was mial/ma podobny problem i jak sobie z nim radzi?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Są jeszcze środki z aluminium w składzie jak np syNeo 5 czy Odaban. A jak to nie pomoże to chyba tylko zastrzyki z botoxu. Poczytaj o nich w Google.
 

Marcin 30

Member
Witam.
Bardzo dziękuję za sugestie. Zakupiłem jeden z preparatów. Borykam się (a raczej borykałem) z nadmierną potliwością również pod pachami. Zaaplikowałem jeden raz i szok! 70% mniejsza potkiwosc pod pachami. Na dniach zaaplikuję drugi raz i myślę, że będzie idealnie.
Niestety nie mogę napisać pochwały odnośnie efektów na stopach. Plikami juz szósty raz i efekt... może 20%, jednak nie poddaje się i jeszcze kilka razy będę próbować.
Pozdrawiam.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Bo to nie jest srodek typowo do stóp. Na stopach grubsza skóra. Srodek jest z cząsteczkami aluminium które zatykają ujścia gruczołów potowych. I pod pachami działa to jak trzeba.
 

Rzepolicz

Member
Dobre 7-8 lat temu też miałem problem z poceniem stóp. Kupiłem krem na noc jakiejś budżetowej marki, chyba Nivelazione. Efekt był widoczny po pok 1,5 tygodnia smarowania stóp dzień w dzień.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
F Bardzo straszna potliwość stóp Męskie sprawy 5

Podobne tematy

Do góry