• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Na 99% moim zdaniem stulejka. 13 lat.

proeloelo320

New member
To zacznę od tego ,że przeczytałem różne fora od dechy do dechy.
I opisy jak ją rozpoznać.
Wyszło tak ,że mam częściową stulejkę albo po prostu wystarczy poćwiczyć (nie znam sie).
To może troszkę opisu?
No ok..
Gdy jest normalnie bez wzwodu:
to napletek ładnie się ściąga i wszystko więzidełko (czy jakoś tak) też ładnie i skóra na penisie też git...
A teraz wzwód:
tutaj jest najgorzej bo gdy penis jest w wzwodzie to jest tak jakby skóra była naciągnięta na całym penisie (tak jakby musiałoby być jej więcej)
a napletek ściąga się do 1/3 żołędzia, natomiast więzidełko jakby tak blokowało tego żołędzia...

Mam nadzieje ,że tylko informacji wystarczy :(
Jak mam jeszcze coś opisać to walcie z mostu.

PS: jak patrzyłem na zdjęcia u dzieci w moim wieku lub podobnym to mają na tym napletku jakby porozrywaną skórę natomiast ja takiej nie mam.
I proszę też o jak najszybszą odp. muszę to wiedzieć do godz. 12/15 !!!

PS: :)D) Czy możliwe jest to ,że po moim kuzynie mam też stulejkę? (bo mam po nim wszystko.. naprawdę ,aż trudno uwierzyć, nie? no bo ja myślę ,że po nim (tak jakby) mam to bo on też miał stulejkę i w podobnym wieku zauważył ok. 10/11 lat (ja wtedy zauważyłem.. ale bałem się powiedzieć :( )

WIDZĘ ,ŻE JACYŚ GOŚCIE TU TEŻ ZAGLĄDAJĄ TO MOŻE POMOGLI TEŻ BYŚCIE?? (JAK MOŻECIE)

Za każdą pomocną odp. bardzo dziękuję.
 

magisterr

New member
Czy kiedykolwiek próbowałeś ściągnąć napletek dalej niż te 1/3 w zwodzie? Jeśli nie, a przy jakichkolwiek próbach czujesz choć trochę dyskomfortu to masz stulejkę i może zbyt krótkie wędzidełko. (Tak było w moim przypadku: w spoczynku bez problemu mi wszystko funkcjonowało, ale problem zaczynał się właśnie przy wzwodzie). Jak masz 13 lat to zrób to jak najszybciej, bo teraz masz okres dorastania, więc ty będziesz rosnąć a stulejka się nie zmieni, może nawet jeszcze bardziej zacznie przeszkadzać. Możesz próbować to jakoś rozciągnąć, ale możesz sobie równie dobrze coś naciągnąć albo zerwać, jeśli będziesz próbował na siłę. Idź pogadaj z rodzicami i zapisz się do urologa. To najlepsze wyjście, bo on poogląda i fachowym okiem stwierdzi co dalej możesz zrobić.
 

proeloelo320

New member
Tak próbowałem na więcej niż 1/3 ale nie na siłę bo wiem ,że to się źle skończy nie jestem głupi :p
No to teraz będzie najgorsza część.. Powiedzieć rodzicom i do lekarza i szpitala pewnie..
 

Mentor

New member
Też wykryłem problem będąc w Twoim wieku. Jednakże na odwagę się nie zebrałem i rodzicom nie powiedziałem. Czekałem do 18, żebym mógł zrobić to sam. Well... jestem 3 dni po zabiegu. Szkoda tylko zmarnowanego czasu, gdybym wtedy zaufał rodzicom, od dawna mógłbym przebierać w pannach jak w rękawiczkach, a tak to zawsze trzeba było rezygnować z przyjemności, a teraz nie wiadomo ile to się jeszcze pogoi. Mam nadzieje, że ten fragment skusi Cię do działania ;) Serio gdy ma się 16, czy 17 lat i dziewczyny Cię chcą, a Ty nie możesz, to psycha siada.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry