• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Na 1000 osób ile zabiegów się nie udaje?

marci

New member
Jestem ciekaw jeśli 1000 osób poddało się zabiegowi usunięcia stulejki u danego lekarza np u Wojciech Perdzyńskiego to na 1000 operowanych osób ile zabiegów się nie udało ? czytając tutaj opisy różnych osób raczej większość jest zadowolona z zabiegu. Szczerze to mam pełne gacie przed zabiegiem po przeczytaniu tutaj dziesiątek stron bo nie wiem jak będzie po.
 

jarek89

Moderator
Prof. Perdzyński raczej sam dba o swoją reklamę. I chyba więcej w tym reklamy, bo ceny ma kosmiczne.

Nie musisz iść na zabieg do "sławy", żeby być zadowolony z efektów leczenia.

PS. Przeniosłem wątek do kategorii 'Lekarze.'
 
Ostatnia edycja:

marci

New member
No właśnie chodzi mi o wskazanie lekarzy , z których najwięcej pacjentów jest zadowolonych wiem czytałem jakie ma ceny nawet pisałem do Perdzyńskiego zabieg usunięcia stulejki kosztuje średnio 3200 zł , u innych urologów i chirurgów średnio 1200 - 1500 zł . Ale Perdzyński nie ma zbyt dobrych opinii np na znany-lekarz lub na ranking lekarzy chociaż też tu gdzieś czytałem , że z tymi opiniami to też jest różnie czy na pewno te opinie wpisują tylko pacjenci ?
 

jarek89

Moderator
Mogę polecić Tobie dobrego lekarza z Warszawy. Miałem u niego zabieg na NFZ i jestem zadowolony z leczenia. Ma dobre opinie.
 
Ostatnia edycja:

marci

New member
Ja akurat mieszkam bliżej Wrocławia ,ale mam rodzinę koło Poznania także najlepiej pasuje mi Wrocław i Poznań. W Poznaniu to W.Tondel ale pisał mi że nie robi plastyki tylko obrzezanie , ja wole plastykę we Wrocławiu Marek Belda ,ale on jest poważnie chory i nie robi już zabiegów
 

jarek89

Moderator
Ja również szukałem lekarza, który dobrze robi plastykę napletka i udało mi się takiego znaleźć.
W takim razie poszukaj w archiwum forum. Na pewno kogoś znajdziesz we Wrocławiu.
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
Dr Tondel mówił mi, że plastykę zrobi, na wyraźnie życzenie, ale nie bierze za nie odpowiedzialności, jak problem wróci. Bo tak to dr daje gwarancje, że jak się coś dzieje, to dodatkowe zabiegi/korekty są za free, tak było, jak ja byłem, a w przypadku plastyki, takiej gwarancji nie daje
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
Jeszcze jedna rzecz, my tutaj wyróżniamy obrzezanie całkowite, częściowe oraz plastykę
Dla sporej części chirurgów, z mojego doświadczenia na tym forum, mamy do dyspozycji: obrzezanie (całkowite) oraz plastykę sensu largo (obrzezanie częściowe, w nielicznych przypadkach plastykę z prawdziwego zdarzenia).
Warto się dowiedzieć co lekarz XYZ ma na myśli pod hasłem plastyka.
W wypadku dr Tondla/Tondela mamy dwie opcje: obrzezanie całkowite oraz obrzezanie częściowe, bez możliwości plastyki sensu stricto.
 

marci

New member
Stettin dziękuje za wytłumaczenie teraz wiem jak mam rozmawiać z lekarzami urologami i chirurgami ja dalej nie wiem jakiego lekarza wybrac do operacji.Czy można polegać na stronie znany lekarz?
 

prv

New member
Stettin dziękuje za wytłumaczenie teraz wiem jak mam rozmawiać z lekarzami urologami i chirurgami ja dalej nie wiem jakiego lekarza wybrac do operacji.Czy można polegać na stronie znany lekarz?
Polegać? W jakim sensie. Jak to w sieci różni ludzie różne rzeczy piszą, często ten sam efekt jednemu leży innemu już nie. Czynników wpływających na jednostkowe opinie jest tyle że w żadnym wypadku nie traktowałbym jakiejkolwiek strony tego typu jako wyrocznię, zwłaszcza że spora część tych portali ma w tym interes w sensie bardzo biznesowym. Najlepiej byłoby znać kogoś kto miał podobny zabieg i szczerze ma ochotę podzielić się swoimi doświadczeniami. I tak nigdy nie będziesz miał pewności. Lekarze mający dziesiątki pozytywnych opinii okazują się partaczami, chamami, itp. inni ze sporą liczbą negatawnych opinii mogą zabieg dobrze wykonać. Wszędzie tam gdzie w grę wchodzi czynnik ludzki i po stronie wykonawcy - lekarza i tego na którym jest to wykonywane - pacjenta nie ma mowy o żadnej pewności.
 

jarek89

Moderator
Opinie na portalach z bazą lekarzy to tylko wskazówka. Niestety, nie do końca wiarygodna.
Część lekarzy, którzy prowadzą praktykę prywatną bardzo dba o wpisy na swój temat i te negatywne są szybko torpedowane, mimo że opierają się na realnych doświadczeniach.
 

Podobne tematy

Do góry