• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Moje trzy zabiegi, czyli porady przed poprawką

anonimowystul

New member
100zł - wizyta
700zł - zabieg
0zł - późniejsze wizyty kontrolne, co do których zachęca by przychodzić kiedy tylko się chce (o ile oczywiście pracuje wtedy :p, a najlepiej jednak zaraz przed jego rozpoczęciem pracy) jak tylko jest coś nie tak, a jeśli wszystko będzie się goić bez problemu to proponuje np. co 2 tygodnie, ja się właśnie z nim tak umówiłem, ale oczywiście to jest tylko propozycja, generalnie umawiasz się z nim tak jak Tobie pasuje ;)

Oprócz tego daje swój numer telefonu komórkowego zachęcając by dzwonić kiedy tylko się chce z jakimikolwiek pytaniami. ;)

+ Ekspresowy czas oczekiwania, jak dzwoniłem do ośrodka (Ars-medica) by się umówić to już na następny dzień miałem wizytę.


Tak, ma znajomość tych 4 typów obrzezania, sam z nim właśnie rozmawiałem na temat wyboru mojego typu. Ale co do jakości wykonania to w sumie na razie nie mogę nic powiedzieć, bo nie będę miał pewności dopóki mi opuchlizna nie zejdzie ;). Jak Ci się chce to poczekaj do tego weekendu teraz, bo w piątek będę miał kolejną wizytę kontrolną i w sumie to mógłbym się go spytać czy tak wstępnie sądzi, że byłoby u Ciebie możliwe skrócenie tej skóry i czy ma sens byś do niego przyjeżdżał na wizytę kontrolną ;) (prawdopodobnie będę miał laptopa przy sobie, to mogę mu nawet pokazać to Twoje zdjęcie, które wrzuciłeś :p).


freak napisał:
intgar mam taki sam problem chirurg obrzezał mnie o wiele za luźno(wyszło high & loose) przy zwisie napletek zakrywa mi polowe główki a jak jest zimno to prawie całą
A powiedz mi jeszcze raz jakim typem chciałeś mieć obrzezanie, bo nie odpowiedziałeś wcześniej? Zakładam, że "low & tight", bo w przypadku "high & tight" to raczej nie ma możliwości żeby skóra zewnętrzna mogła w ogóle dotykać żołędzia, a co dopiero pokrywać go jak u Ciebie na zdjęciu. A w takim razie to u Ciebie wyszło "low & loose" jak już, a nie "high & loose". Czy może nie ustalałeś z lekarzem konkretnego typu obrzezania, a jedynie fakt, że chcesz aby to było obrzezanie całkowite?
 

freak

New member
anonimowystul u mnie to tez wygladalo tak że z innym gadałem na wizycie na temat stylu obrzezaniu jaki chce, a zaś inny mnie operował, bo robiłem to w niepublicznym szpitalu, ale pomimo tego jak juz leżałem na sali to powiedziałem temu innemu że chce nisko cięte i pełne obrzezanie czyli (low & tight), a mi zrobił tak że wyszło w sumie częściowe i wysoko ucięte (przy rozciągniętej skórze blizna 3cm od główki) i mam wrażenie że on nie wiedział co to sa style obrzezania. Ten lekarz u którego byłem na wizycie był potem jako prowadzący wpisany w dokumentacje ale przy zabiegu go nie było, ogólnie tragedia organizacyjna i też mój błąd że wybrałem szpital i jeszcze tyle kasy za takie coś dałem.

Byłbym wdzięczny jakbyś mógł spytać się Fortuny co on myśli o mojej sytuacji, moge poczekać jeszcze pare dni.
 

Pan_Ahmed

New member
intgar - pisałeś, że masz skórę przyszytą w rowku tuż za żołędziem, a później napisałeś, że widać Ci bliznę nawet w spoczynku. Hmm więc ile mm/cm masz oddaloną bliznę od korony żołędzia we wzwodzie?
Pytam z ciekawości. :)
 

anonimowystul

New member
Ok freak, pytałem się doktora Fortuny i powiedział, że jeśli masz nadmiar skóry ( = skóra pokrywa Ci częściowo żołędzia) to na pewno da się skrócić. Generalnie potwierdził to co się wydaje logiczne, że z obrzezania częściowego zawsze da się zrobić obrzezanie całkowite ;).

W każdym razie i tak najpierw musisz się do niego udać na wizytę i pokazać mu jak to u Ciebie wygląda, a dopiero wtedy umówić na zabieg.


Co do tych 4 rodzajów to może niekoniecznie się posługuje takim nazewnictwem, znaczy jeśli chodzi o typy "high & tight" oraz "low & tight" to ok, ale z kolei według niego te typy "... & loose", obrzezanie częściowe, plastyka napletka to jedno i to samo. Znaczy po prostu nie stosuje dokładnie takiego samego nazewnictwa i rozróżniania tych typów. Ale to też przecież później dokładny sposób wykonania zabiegu zależy od tego jaką kto ma skórę itd. Bo jedni mają jej więcej, inni mniej, jedni mają cieńszą skórę, inni grubszą...

Ale nawet jeśli nie stosuje dokładnie takiego samego nazewnictwa i rozróżniania typów to i tak widać, że zna się na rzeczy i możesz z nim przed zabiegiem dokładnie omówić to jaki chcesz zabieg i w jaki sposób wykonany, jaki będzie efekt końcowy, itd. Weźmie Ci on nawet długopis i zacznie rysować jak to wszystko wygląda, w którym miejscu będzie cięte, itd. :)


PS. A te typy "... & loose" to ja rozumiem, że jest to właśnie obrzezanie częściowe. Bo zwykłe obrzezanie to z definicji po prostu usunięcie napletka. A napletek to z definicji podwójna warstwa skóry zasłaniająca żołędzia w stanie spoczynku. A więc przy tych typach "... & loose" dalej jest częściowo, bądź całkowicie przysłonięty żołądź, to znaczy że dalej częściowo, albo całkowicie jest pozostawiony napletek, a więc typowym obrzezaniem one nie są.

I generalnie nie rozumiem powodu dlaczego by wybierać, któryś z tych typów z własnej nie przymuszonej woli. Rozumiem obrzezanie, rozumiem plastykę napletka i cały żołądź zakryty. Ale zakryta tylko połowa według mnie wygląda bardzo dziwnie, tak ni w te, ni wewte. (Dlatego całkowicie rozumiem Twoją chęć poprawki)

Jednak z tego co wiem, to może być taka sytuacja, że ktoś ma mocną, całkowitą stulejkę i do tego stosunkowo małą ilość skóry i po prostu w jego sytuacji nie da się tak uciąć, żeby stulejki się pozbyć, a żołądź był dalej całkowicie zakryty w spoczynku i rozumiem, że wtedy może się ktoś znaleźć kto nie chciałby być typowo obrzezany i skorzystał by z takiego sposobu, ale ja bym tak na pewno nie zrobił.
 

intgar

New member
Zawsze zostaje jakiś luz, nie można tak bezpośrednio. Mam tam ze dwa trzy milimetry odstępu.
Nie mówiłem nic lekarzowi, prosiłem tylko, żeby było mniej niż więcej.

Mam zgodę na podawanie komórki mojej lekarki, jeśli chcecie walcie proszę na priv.
 

KrysiaGazownia

New member
Czy przy takim mocno ciasnym obrzezaniu nie pojawi się oponka?
Bo ja mam zbyt luźne obrzezanie i zastanawiam się nad takim perfidnie ciasnym.
 

Obituary18

New member
Włączając się do tematu, czy skrócenie luźnego nadmiaru skóry można wg Was wykonać również po obrzezaniu całkowitym low&tight ? Mam za dużo luźnej skóry, grubą i czasem bolącą bliznę, do tego kulki w miejscu zabliźnienia i opuchliznę, która nie zeszła. Jestem prawie 3 miesiące po zabiegu.

Zdjęcia : http://imgur.com/a/kaeYQ
 

Pan_Ahmed

New member
Obituary18 napisał:
Włączając się do tematu, czy skrócenie luźnego nadmiaru skóry można wg Was wykonać również po obrzezaniu całkowitym low&tight ? Mam za dużo luźnej skóry, grubą i czasem bolącą bliznę, do tego kulki w miejscu zabliźnienia i opuchliznę, która nie zeszła. Jestem prawie 3 miesiące po zabiegu.

Zdjęcia : http://imgur.com/a/kaeYQ

jesli chcesz usuwac nadmiar skory, najlepiej zastanów się czy podzas wzwodu tez masz jeszcze jakieś luzy. Bo jesli jest tak, że podczas wzwodu masz napiętą pozostałą część skory, to znaczy ze jestes obrzezany najciasniej jak sie dalo. ;)
Mi to wygląda na calkiem dobrą robotę. Jak nie naciągasz tej skory pozostalej, to rzeczywiscie wygląda to jak mala opuchlizna, ale ogolnie to źle nie jest.
PS. masz sporo wewnętrznego napletka pozostawione jak na klasyczny low & tight. ;) ale to wg mnie na plus, gdyż masz wiecej czułej przestrzeni na penisie. Ja mam bliznę oddaloną o niewiele ponad centymetr od korony żołędzia we wzwodzie.
 

takiktos

New member
marcin2323 napisał:
Witam. Ja mam takie pytanie, sam sobie wymierzales ile ma Ci wyciac i ile zostawic i jak umiescic ? bo ja teraz jestem po obrzezaniu czesciowym ktory robilem laserowo w szczecinie i chcialbym teraz juz miec to z glowy bo nie jestem do konca zadowolony i zrobic sobie calkowite i myslalem o tym wlasnie zeby zrobic tak zeby skora sie troche ruszala typem high tight zeby miec wlasnie troche dalej ta bblizne. Powiedz mi jak to u cb bylo. z gory dzieki i pozdrawiam

i co zdecydowales sie? w jakim gabinecie zrobiles?
 

Podobne tematy

Do góry