Moja historia i stan obecny, przeczytaj proszę...

Maf

New member
Siema, no więc jest tak.
Mam 16 lat i mam stulejkę. Myślę o tym już od jakiś trzech lat, gdy jak to nastolatek zacząłem oglądać filmy porno itp itd. i zauważyłem, że nie mogę ściągać napletka. Do dziś nie wiem czy mam częściową czy nie. Gdy trochę go ponaciągam to schodzi ale bardzo bardzo ciężko. Gdy go dotykam od środka to dochodzi do obrzęku ( ponieważ nie widuje światła dziennego).
Nie zabierałem się za to , po prostu to olałem i żyłem i masturbowałem się normalnie ( nie naciągając go )
I teraz bardzo żałuję tej decyzji:
Obecnie mam dziewczynę ( o rok starsza ale to nie ważne).
I na początku chodzenia ( 8 miesięcy temu) doszliśmy do wniosku, że nie będziemy uprawiać seksu ponieważ jeszcze antykoncepcja nie zadziała itp itd. Mnie to tam zadowoliło, ponieważ ta stulejka i to wszystko... Skoro brak seksu to nie przejmowałem się Tym.
Do czasu.
Od jakichś 5 miesięcy chodzenia jedynie robimy sobie dobrze ręką: ja jej i ona mi... Czasami mnie boli jak mi robi dobrze no ale daje się wytrzymać więc olewałem to.....
Do dnia 15 października ( niedziela, która teraz minęła).
Powiedziała mi , że jest na mnie napalona itp itd i chce mi zrobić dobrze ustami i że ona chce, żebym ja też jej zrobił.
Jako, że ona nie mieszka tu gdzie ja ( chodzimy tylko razem do tej samej szkoly) to spotykamy się raz u mnie raz u niej w domu na weekend.
I do tej sytuacji ma dojść jutro.
I teraz pytanie do Was :
Czy będzie mnie boleć? chodzi o dotyk kolegi, to straszny obrzęk jak dotykam palcem a co dopiero językiem.
Tylko o to się martwiee, ona nie wie , że mam stulejkę co mam robić , pomóżcie proszę :)
 

Pan_Ahmed

New member
bergen napisał:
Seks oralny nie jest zbyt przyjemny przy stulejce.
Dokładnie, i nie jest również zbyt bezpieczny, szczególnie dla partnerki.
Stulejka sprawia, że napletka nie da się ściągnąć i porządnie tam wymyć, co z kolei skutkuje w gromadzeniu się tam przeróżnych bakterii, które następnie tam gniją i dochodzi do stanu zapalnego żołędzia. W dalszym stadium skutkuje to mocnym zaczerwienieniem i opuchnięciem po masturbacji, silną nadwrażliwością żołędzia i wieloma innymi schorzeniami.
Jeśli laska Ci go weźmie do ust, nawet bez ściągania napletka, to będzie dla niej równoznaczne z polizaniem podeszwy Twojego buta. Tam jest naprawdę multum bakterii. Lepiej jej na to nie narażaj. ;)

Tak nawiasem mówiąc - słyszałem o wielu przypadkach (szczególnie na wsiach, gdzie ludzie nie przejmują się za bardzo swoim zdrowiem), gdzie koleś ze stulejką ma trójkę dorosłych dzieci, żyje, współżyje i ma wszystko w dupie. Ale trzeba zauważyć, że seks napewno nigdy nie będzie dla niego tak przyjemny jak dla faceta ze zdrowym penisem, ponadto jego żona zapewne zachoruje na raka szyjki macicy, gdyż jest to jedna z chorób jaką niesie ze sobą współżycie z kolesiem mającym stulejkę.

Także stary, skontaktuj się z lekarzem, który nazywa się "urolog", zadzwoń do kliniki, umów sie na wizytę, może obejdzie się bez zabiegu. Urolog zna się na penisach, zobaczy Twojego, stwierdzi co i jak, może dasz radę to wyleczyć ćwiczeniami w gorącej wodzie i odpowiednimi maściami.
Głowa do góry. Najważniejsze, że coś w tym kierunku zacząłeś działać.
 

sławek83

Moderator
Stary, weź się w ogóle zastanów co ona ma mieć w ustach!! Wiesz co przy stulejce nasz tam pod napletkiem?? No ale wasza sprawa, zresztą jest już pewnie po bo dzisiaj 20.
 
Do góry