• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Mój sposób na przedwczesny wytrysk

Ronon4949

New member
Witam, chciałbym się z wami podzielić jak można szybko zmienić się w super kochanka.
Otóż osobiście miałem problemy z przedwczesnym wytryskiem, potrafiłem dojść ledwo wchodząc do pochwy.
Pewnego dnia zapalilem zioło przed stosunkiem i nagle mogłem się kochać przez 30 minut, oczywiście z początku po 10 minutach już czułem że dochodzę ale wystarczyło na 10s zrobić przerwę i znów mogłem, do tego pamiętajcie żeby regularnie głęboko oddychać.
Po kilkunastu razach po ziole, przyszło czas na seks "Na trzeźwo" i nagle mogłem się kochać przez 30 minut bez niczego. Przedwczesny wytrysk bierze się z nauki ciała do szybkiego wytrysku i trzeba swoje ciało oduczyć tego błahego problemu.
Życzę wszystkim powodzenia
 

modry

Member
No coż. Nie jest to jakieś duże odkrycie. Wiadomo, ze po ziele mozńa o wiele dłużej. Sam niekiedy jak się napaliłem to miałem problemy z dojściem hehe. Ale przy kilku buszkach faktycznie mozna i można . Problem jest w tym, ze moim zdaniem odczucia są przytłumione i bez blanta czuję osobiście więcej. Poza tym nie będziesz palił przed każdym seksem. Moja kobieta nie przepada za tym zapachem. Nie ma nic przeciwko paleniu ale nie chce abym palił w domu tak więc jesli palę to u kumpla
Poza tym coś takiego możesz osiągnąć za pomocą chusteczek orgasm control. Również znieczulają członka i dają możliwosć dłuższego seksu.
 

pytanek

Member
Potwierdzam tutaj co napisała osoba powyżej. Aczkolwiek wydaje mi się, że spray orgasm control jest o wiele wydajniejszy i cenowo bardziej się go opłaca (szczególnie jeśli używa się tego środka często).
 

Ronon4949

New member
Osobiście używałem chusteczek i ani trochę nie pomogły, a natomiast dla mnie po ziole uczucia są spotęgowane, no cóż każdy jest inny, bądź każdy ma inne źródło
 

modry

Member
Może i masz rację ale chusteczki na początek przynajmniej są o wiele wygodniejsze. Zajmują niewiele miejsca, tak wiec można je schować bez problemu do kieszeni czy do jakiegoś schowka,podczas gdy ze sprayem już tyle nie zrobisz. Zajmuje wiecej miejsca.
 

pawelpas

New member
hej, zioło jest dobre, ale na krótką metę, jak się pali regularnie to niestety seks na tym traci, z moich doświadczeń po roku palenia erekcje może i miałem ale do wytrysku trudno było doprowadzić, już nie palę :)
 
Sposobów na przedwczesny wytrysk jest parę:

1. Odpowiednia dawka alkoholu zdecydowanie wydłuża czas do wytrysku. Wręcz za dużo alkoholu w pewnym momencie sprawie, że można uprawiać seks dowolnie długo, nawet przy intensywniejszych bodźcach przy seksie analnym (wiadomo, ciaśniej).

2. Chodzenie z odkrytą główką penia. Jeśli penis nie jest obrzezany, to bardzo dobrym pomysłem jest pozostawianie stale zsuniętego napletka. Początkowo napletek sam się zsuwa, gdy nie ma wzwodu, więc początkowo nie jest łatwo. Mi udało się to i po dłuższym czasie (kwestia kilku tygodni) napletek już się nie zsuwał. W efekcie żołądź stale odsłonięta, po dłuższym czasie się znieczula na bodźce i też jest lepiej.
 

Podobne tematy

Do góry