• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Mój przypadek NFZ Kraków szpital Żeromskiego - dużo zdjęć

siusiak12

New member
Witam,
przedstawiam wam mój przypadek, zabieg wykonano 10 dni temu, w szpitalu im Żeromskiego w Krakowie, zabieg z NFZ.

Dzień po zabiegu:








Sześć dni po zabiegu.
nie stosowałem żadnych maści, mycie tylko w wodzie z szarym mydłem.






W siódmym dniu po zabiegu, tkanka zrosła się na tyle, że postanowiłem pozbyć się szwów





 
To jest niesamowite, że niektórzy tak szybko wracają do formy po - niewątpliwie - trudnym zabiegu.
Generalnie to gratuluję ale też na Twoim miejscu nie przesadzałbym z tą "nadmierną radością".
Daj sobie jeszcze trochę czasu na pełne wykorzystanie sprzętu ;]
 

siusiak12

New member
To jeszcze kilka informacji, może kogoś to obchodzi.

Zabieg wykonał lekarz W. Gawlas, bardzo miły młody człowiek, wszystko przebiegło w śród żartów.

Znieczulenie miejscowe, ale niewielka dawka, około 1/3 "strzykawki" ma to plusy i minusy. Jak widzicie oponka prawie nie wystąpiła. A minus był taki że pod koniec szycia czucie stopniowo wracało.

Po zabiegu od razu do domu. 2 dni chodziłem z siusiakiem przyklejonym do brzucha potem normalnie zwisał. Jak wspominałem niczym nie smarowałem, tylko przemywałem ciepłą wodą (pierwszy raz jakieś 20 godz. po zabiegu).

Wrażliwość (napletka na dotyk) ustała jakieś 4 dni po zabiegu.

Teraz smaruję cantratubexem na blizny 3x dziennie.

Jeśli macie pytania to słucham ;)
 

szymon1

New member
Tak jak kolega napisal abstynecja przynajmniej z miesiac czasu od zabiegu, jak masz jeszcze szwy to ten Contratubex troche wczesnie (standardowo lekarze zalecaja po ok 4 tygodniach od zabiegu) jak sie szybko goji mozna by pewnie wczesniej ale musi byc wygojony i bez szwow. I jeszcze jedna sprawa na zdjęciach wydaje sie ze miejscami penis jest jakby białawy, nie cierpisz na bielactwo przypadkiem?, może to być liszaj twardzinowy LSA. Mogę się mylić, ale warto to skonsultować z dobrym dermatologiem co się na tych tematach zna co prawda nie jest to choroba przenoszona drogą płciową i są lekarze co potrafią to dobrze leczyć ale nie można zwlekać z leczeniem i trzeba to powierzyć lekarzowi co ma doświadczenie w leczeniu tej choroby, więc ta konsultacja by się przydała.
 

Podobne tematy

Do góry