• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

MIKROSKOPOWA OPERACJA ŻYLAKÓW POWRÓZKA NASIENNEGO

anowak922

New member
Postanowiłem opisać swoją historię na forum ku przestrodze wielu par. Mam 28 lat, od 3 lat wraz z moją żoną staraliśmy się o dziecko. Poszukiwanie przyczyny zajęło nam dokładnie 2 lata. Przez pierwszy rok głównie ginekolog i głównie skupianie się na żonie, jednak po roku starań wzięliśmy się za mnie. Odwiedziłem wielu specjalistów, od urologów przez psychiatrę, seksuologa jak i internistę, nikt nie poradził sobie z diagnozą... Przez przypadek byłem na 3 dniowej konferencji we Wrocławiu (jestem z poznania) i po namowie przyjaciela, z tym samym problemem udałem się na wizytę u urologa także w tym mieście, który rozwiązał problem mojego kolegi... Kompletnie w to nie wierzyłem, jednak dostałem informacje z zaufanego zrodla, że to naprawdę "wybitni" specjaliści i, że warto zainwestować te 150 zł...
W krefftclinic umówiłem się do przypadkowego urologa, który tego dnia przyjmował. Rozpoznano mi żylaki powrózka nasiennego, tak o, od ręki. Miesiąc po byłem po operacji, w znieczuleniu miejscowym, która trwała godzinę. Mam córkę.
Z CAŁEGO SERCA POLECAM UROLOGÓW Z KREFFT CLINIC. W temacie żylaków powrozka nasiennego są bezbłędni...
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry