• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Miesiąc po

Anonim.

New member
Cześć. Miesiąc temu miałem robiony zabieg obrzezania całkowitego bez usunięcia wędzidełka co mnie dziwi.
Miałem zakładane szwy rozpuszczalne i do tej pory tylko 5 wypadło w tym jednej kilka dni temu pomogłem.
Rana wygląda na zagojoną i wszystko okej jest tylko wędzidełka boli jak szwe na nim ruszę.
Nie wiem czy to jest normalne aby szwy tak długo się trzymały, ponieważ czytałem,
że podobno zakażenie może się wdać a też do lekarza nie chcę znowu jechać na daremnie jeśli jest inna możliwość.
Poradźcie coś :? Z góry dzięki ;)
Dodam że od paru dni chodzę bez opatrunku i przestałem jakoś tydzień temu używać maści na bliznę.
 

bezczel

New member
Do tej pory już powinny chyba jednak wypaść. Zgłoś się do lekarza, 5min i juz będziesz miał wszystko z głowy.
 

Anonim.

New member
Mam jeszcze pytanie czy jeżeli w skórze mam supełki szwów takie malutkie że nie da się ich złapać to da rade je jakoś wyciągnąć czy same one się rozwiążą i wypadną? Wiecie, coś takiego jak jest supeł i dwa odstające kawałki są do końca przycięte.
 

siergiej

New member
Ja jak szedłem na zdjęcie szwów to bałem się bardziej niż samego zabiegu :)
W skali od 1 do 10 ból ocenił bym na 1,5 tak, że nie masz się czego bać.
Pozdrawiam.
 

mlody17

New member
anonim ja jestem 3 msc po calkowitym,u mnie dopiero po 3 tyg zaczely wypadac szwy,mialem tez rozpuszczalne,wszystkie wypadly grubo po miesiacu,takze nic sie nie martw,napewno same wypadną,ja tez robilem tak ze po kapieli ciągłem kazdego szewka i zawsze jakis tam wypadł heh,zeby szybciej poszlo



ps,dziwne ze masz wedzidelko zostawione ja nie mam,z reguły przy całkowitym wedzidelko wycinają :?
 

uniuse

New member
Anonim. napisał:
Mam jeszcze pytanie czy jeżeli w skórze mam supełki szwów takie malutkie że nie da się ich złapać to da rade je jakoś wyciągnąć czy same one się rozwiążą i wypadną? Wiecie, coś takiego jak jest supeł i dwa odstające kawałki są do końca przycięte.

Rób tak jak ja robiłem. Mocz penisa w rumianku albo w ciepłej wodzie. Szwy robią się wtedy miękkie. Po moczeniu pocierałem je delikatnie papierem toaletowym i po prostu wyrywałem. Nic się nie bój, to nie boli ;)
Namoczyć i pocierać żeby usunąć - prosta recepta, sprawdzona:)
 

bezczel

New member
Ja przycinałem odstające końcówki i same się rozwiązywały i wypadały. Musisz moczyć to wypadną szybciej.
 

Anonim.

New member
Ja właśnie wczoraj sobie wyciągnąłem 5 szwów ;D A niektóre właśnie przyciąłem za krótko i został supeł którego nie da się złapać nawet, a i jeszcze mam problem z jedną szwom. Normalnie ją przyciąłem tak jak inne ale nie da rady jej wyciągnąć nie wiem czemu, chyba wrosła się. Jakieś sposoby na to macie? ;)
 

bezczel

New member
Spokojnie, cierpliwość to podstawa. Wypadnie samo, organizm traktuje szwy jako ciało obce i będzie sie próbował pozbyć więc wypadną same. Rzadko sie zdarza żeby wrastały. Rozpuszczalne szwy w różnych miejscach (mimo że tak blisko siebie) rozpuszczają się w różnym tempie. Daj im jeszcze chwilę. Jak bardzo Cię drażni to skocz do lekarza i ci wyjmą.
 

Anonim.

New member
Aha. Jak tak to dobrze. Bo chodzi mi głównie o to że jak jest możliwość to nie lecieć do lekarza.
 

uniuse

New member
Anonim. napisał:
Ja właśnie wczoraj sobie wyciągnąłem 5 szwów ;D A niektóre właśnie przyciąłem za krótko i został supeł którego nie da się złapać nawet, a i jeszcze mam problem z jedną szwom. Normalnie ją przyciąłem tak jak inne ale nie da rady jej wyciągnąć nie wiem czemu, chyba wrosła się. Jakieś sposoby na to macie? ;)

Też miałem podobnie z kilkoma. To co na wierzchu usunąłem papierem a w środku zostawała reszta. Robiła się gulka, zgrubienie bo nitka siedziała w ciele. Mijało kilka dni i to co w środku się rozpuszczało, zgrubienie znikało. Także nie bój się, że coś Ci "wrosło". Jak masz rozpuszczalne to w ciągu paru dni wszystko się rozpuści i nie będzie śladu.
Głowa do góry i czekaj.
Po zabiegu dni mi się dłużyły jak nie wiem co. Teraz ponad 3 miesiące po zabiegu zapomniałem o wszystkim.
Cierpliwości ;)
 

Anonim.

New member
No to dobrze :D To będę czekał. Najgorszą to mam szwe na wędzidełku jak się dotyka boli jak cholera. Jej to nie ruszę nigdy ;) Nie wiem jak powinno wyglądać wędzidełko ale ja mam przyszyte do penisa.
 

bezczel

New member
Szew to On nie Ona :p ale to tak na marginesie.

Zaufaj swojemu lekarzowi. On doskonale wiedział co robi i zapewniam Cię że zrobił wszystko zgodnie ze sztuką i jak najlepiej.
 

Podobne tematy

Do góry