• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Miesiąc po zabiegu

Cześć
Jestem miesiąc po zabiegu , wszystkie szwy wypadły , jednak widać takie fałdki w miejscu cięcia , czy to jest ta słynna oponka i czy się wchłonie? Do tego takie pytanie bo nie wiem jaką metodą byłem cięty a ciekawi mnie to. Wszystko wygląda też w porządku jak na miesiąc po? I problem jest taki , że przed zabiegiem miałem częste i mocne erekcje a teraz jeszcze nie miałem takiej pełnej erekcji ;/ nie wiem czym jest to spowodowane ale raczej nie psychiką , jakiś pomysł co z tym zrobić?
 

anubis321

Member
te faldki powinny sie jeszcze wchlonac ale nastaw sie bardziej ze obecnie jest efekt koncowy co do erekcji to raczej psychika - powaznie , w srodku siedzi taka obawa ze bedzie bolalo przy max erekcji albo ze cos nie zagra pozniej mi przeszlo i jest ogien obecnie ;)
 
te faldki powinny sie jeszcze wchlonac ale nastaw sie bardziej ze obecnie jest efekt koncowy co do erekcji to raczej psychika - powaznie , w srodku siedzi taka obawa ze bedzie bolalo przy max erekcji albo ze cos nie zagra pozniej mi przeszlo i jest ogien obecnie ;)
no właśnie nie psychika raczej , jestem już mega podjarany , coś próbuje się popodniecać, żadnych obaw nie mam bo już dawno nic nie boli więc nie wiem w czym problem , pokażesz jak u ciebie z tymi fałdkami? możesz wysłać foty tutaj albo na pv , chciałbym zobaczyć
 
czy to normalne , że po zabiegu mam taką zmarszczkę na górze penisa? jak naciągne skórę do tyłu to nie ma tej zmarszczki czyli tak jakby tej skóry za dużo było ;/ ?
na 1 zdjęciu widać tą zmarszczkę , na 2 po naciągnięciu skóry do tyłu
 

Antonio

Member
Jeżeli to zdjęcie w spoczynku, to raczej tak ma być, aby we wzwodzie tej skóry nie było za mało. Ja też mam taki nadmiar.
 

80051

Active member
Szkoda ze ja nie mam takiego nadmiaru skóry, niestety. Dzieki temu przy wzwodzie masz normalnego kutasa a mój ma u podstawy naciągniętą skóre z podbrzusza dzieki czemu mam "3cm mniej" takze wręcz sie ciesz, bo reszta kolegów z forum niestety ma jak ja ale jebac, wazne ze dziala. U mnie tez wzwody takie płochliwe są bym powiedzial, mysle ze trzeba sie nauczyc wszystkiego od nowa
 

Podobne tematy

Do góry