• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Miesiąc po zabiegu, przy wzwodzie nie schodzi skóra, czy czeka mnie poprawka?

Piotrek2255

New member
Cześć,
jestem już miesiąc po zabiegu, no i zaczynam mieć poważne wątpliwości.
Po pierwsze podczas wzwodu nie zsuwa mi się taki pasek skóry z żołędzia, który że tak powiem, psuje zabawę.
Zdjęcie: Imgur: The most awesome images on the Internet - ta sama skóra w czasie spoczynku zsuwa się bez problemu, w czasie wzwodu nabiera koloru i ani rusz.

Druga rzecz:
Kiedy ściągam trochę mocniej napletek to żołądź "idzie" w dół zamiast pozostać na miejscu.
Foto: Imgur: The most awesome images on the Internet

I trzecia rzecz: podczas wzwodu przy wędzidełku pojawia się pęknięcie i kropla krwi, nie krwawi strasznie, ale zagoić też się nie potrafi.
Czy to się samo zagoi czy coś jest nie tak?
Foto: Imgur: The most awesome images on the Internet

Najbardziej martwi mnie pierwsza rzecz, boję się trochę poprawki.

Prosiłbym o doraźną konsultację, bo wizytę u Lekarza Rodzinnego mam dopiero za dwa tygodnie.
Pozdrawiam
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Wg mnie czeka cie poprawka jezeli chcesz aby napletek schodzil do konca. Wedzidelko do usuniecia skoro wydluzenie nie przynioslo efektu. Wyglada na troche za ciasna skore ALE moze to wszystko wina wedzidelka ze napletek nie schodzi we wzwodzie bo zwyczajnie wedzidelko dalej go nie puszcza. Takze jest szansa ze sama korekta (usuniecie) wedzidelka rozwiąże problem ze zdjęcia nr1.
 

Piotrek2255

New member
Czy "poprawka" wiąże się z całkowitym obrzezaniem? I czy to znowu pełna rekonwalescencja, opuchlizna itp?

Nie wiem co o tym myśleć, na mój chłopski rozum wydaje mi się, że jeśli wędzidełko by trzymało to tylko od spodu, natomiast ta skóra nie chce zejść też góry. Nie wiem, może się mylę.
 

Piotrek2255

New member
A więc jestem po wizycie w szpitalu i lekarz powiedział mi, że on nie widzi tu nic do poprawki. To jest miesiąc po zabiegu, mam sobie kupić hydrokortyzon, wcierać i rozciągać ten pierścień. Następnie mam użyć Contratubexu.

Będę wdzięczny za opinie jesli ktoś używał hydrokortyzony(0,5% lub 15%, który lepszy?)

W marcu mam wizytę u urologa ;/
 

Podobne tematy

Do góry