• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

miesiac po zabiegu, oponka

ludek12

New member
Witam wszystkich.
Ogólnie to jestem miesiąc po zabiegu obrzezania, pominę to że na górnej części wacusia niżej od żołądzia mam lekki pagórek, ponoć to krwiaczek lekki mi się utworzył, miał ktoś podobnie?

Przede wszystkim jakie są szanse na to że zejdzie mi oponka? Jest dość spora, jak wacuś jest we zwodzie to tam gdzie oponka jest to dosyc skóra odstaje. Ogólnie to lekarz mi powiedzial ze jest to przewlekła opuchlizna, a jak po miesiącu nie zejdzie to kolejne harakiri mnie czeka..

Możecie mi powiedzieć jakie jest prawdopodobieństwo że oponka ustąpi po takim czasie ?
 

stulejka1988

New member
Ja za 3 dni będę miesiąc po zabiegu całkowitym. Ja też miałem taką małą kuleczkę czerwoną zaraz koło wędzidełka. Lekarz mówił, że to mały krwiak i to prawda był ale po jakimś czasie samo odpadło a raczej w moim przypadku zawiesiło się na szwie i to odciąłem. Więc już tego nie mam, samo powinno zejść. Co do oponki też mam ale małą, ale przeszkadza mi to strasznie jak na to się patrze. Przy masturbacji to mnie nie boli tylko przeszkadza. Czuję taki dyskomfort, też mam nadzieję, że to zejdzie i będzie ok.
 

Podobne tematy

Do góry