• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Melisa?

hesome

New member
Witam... czy brał ktoś z Was może melisę na noc - uspokaja podobno, rozluźnia, więc teoretycznie powinna pomóc z nocnymi wzwodami? (od 2 nocy nie śpię praktycznie : /)
 

RMed

New member
Hm.. Melisa to bardzo słaby środek doustny trzeba ją zażywać przez dłuższy okres by poczuć jakieś rezultaty.
Istnieją inne środki farmakologiczne lecz ja bym z nimi uważał bo mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc (oraz bardzo często uzależniają i powodują skutki uboczne takie jak nadmierna senność wymioty nudności bóle głowy)


Co do nocnych wzwodów jest to niewątpliwie problem który może spowodować ból zwłaszcza po zabiegu najlepszym rozwiązaniem jest w czasie wzwodu ukojenie penisa czymś chłodnym może być lód który spowoduje usunięcie wzwodu. Niestety na sen to nie pomoże.
 

hesome

New member
Faktycznie melisa nie pomogla ;)

a na wzwod znakazlem rozwiazanie dealne chyba... w sumei z aktualnymi pogodami latwo o to - wystarczy na chwile uchylic lekko okno ;P
 

Alex

New member
Hehe...dzisiaj mijają dwa tygodnie od mojego zabiegu całkowitego obrzezania. W nocy miałem obfite i częste wzwody, które spowodowały, ze trzy-cztery szwy wypadły same. Na szczęście wszystko pięknie się goi.

Pozdro
 
Do góry