• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Masci silikonowe vs cebulowe

roman2

New member
Mam pytanie która z masci silikonowych polecacie kelo cote dermatix czy inne bo te cebulowe jak contratubex czy cepan to sa slabe i dość marne efekty
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ja mialem contratubex, chociaz nie pilnowalem i nie smarowalem regularnie bo mi sie zbytnio nie chciało. Nie wiem jak duze masz blizny, ale jezeli uwazasz ze masci na bazie cebuli sa slabe, zainwestuj w silikony.
 

roman2

New member
a który jest lepszy kelo cote czy dermatix czy veraderm w składzie sa chyba takie same wszystkie , drogie sa i dlatego wole się upewnić który bylby dla mnie najlepszy blizna o obrzezaniu nie jest zla tylko takie grudki sa to efekt chyba nie starannego zszycia ale z miesiąca na miesiąc sa mniej widoczne ale po 4 miesiącach po obrzezaniu nie pwinno być ich mysle ze po ktorejs w/w masci znikna
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Zniknac nie znikna wg mnie. Moga sie zmniejszyc ale jak cos bylo zszyte krzyeo to i tak sie zroslo. Nie stosowalem silikonowych wiec niestety nie powiem ktora najlepsza. Wydaje mi sie ze ktora wezmiesz bedzie dobrze, jak sklad ten sam.
 

roman2

New member
Zakupilem zel veraderm i k....wa nie da się go uzywac nie da się go wmasować w blizne tak gesty i lepki ze normalnie skore targa nie wiem czy tak ma wlasnie wygladac ten zel czy po prostu jakas feralna tubka, czy dermatix jest tez taki ciezki w używaniu? poradzcie kto uzywal tych zelow , contratubex to maselo w porównaniu z tym veraderm
 

Podobne tematy

Do góry