Maść na blizny, co polecacie?

Kaczi99

New member
Hej!
Dawno nie było takiego tematu.
Chcialem zapytać, jaką maść polecacie na blizny ( dość grube ) po operacji skrzywienia + obrzezanie. Macie jakieś sprawdzone maści? Co najlepiej zastosować aby się pozbyć zgrubień i blizn?
 

_mati_

Member
Czytałem, że podobno lepiej od maści sprawdzają się plastry silikonowe. Zamierzam się zainteresować, jak już nie będę miał szwów :)
 

Po2gim

New member
Witam, przeglądam to forum od dłuższego czasu jak widać po moich ostatnich postach skarżyłem się że zabieg nie udany lecz okazało się że zrobiła mi się blizna która utrudnia komfort współżycia. Używałem maści silaurum i jak i sutricon przez około 2 miesiace lecz bez żadnych efektów, kilka dni temu dostałem maść silikonową kelo-cote i jest różnica kolosalna w konsystencji jak i przyleganiu do blizny (plaster w żelu rzeczywiście jest to troche prawda). LECZ nie mogę na razie podać rzetelnej opinii gdyż nie widzę jak na razie większych efektów, kupiłem większe opakowanie które starczy mi na kilka dobrych miesięcy i gdy przetestuje to się wypowiem, na pierwszy rzut oka wygląda na o wiele bardziej jakościowy produkt.
 

Podobne tematy

Do góry