• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Masaz stulejkowy

dawid22124

New member
Witam
Mam 15 lat i z tego co sadze zaawansowana stulejke. Na jednym forum czytalem wpisy mezczyzn ktorym masaze penisa pozwolily calkowicie usunac stulejke. Jak robic te masaze. To dla mnie wazne mam 15 lat, dziewczyne....Prosze o odpowiedz!!
 

patryk9312

New member
Nie ma takich masaży, możesz w ciepłej wodzie w wannie ćwiczyć, ściągając napletek :), ale to mało efektywny sposób , idź do lekarza rodzinnego po skierowanie do urologa a on Cię skieruje na zabieg ;]
 

sławek83

Moderator
Masaż penisa to może ci zrobić dziewczyna jak już będziesz po zabiegu i będzie wszystko zagojone ;) Nie kombinuj!!! Idź na zabieg!!!
 

shogo

New member
Mi rozciąganie w ciepłej wodzie pomogło jedynie ściągnąć napletek poczas spoczynku w celu utrzymania należytej higieny. W zwalczeniu stulejki to ci raczej nie pomoże
 
dawid22124 napisał:
Witam
Mam 15 lat i z tego co sadze zaawansowana stulejke. Na jednym forum czytalem wpisy mezczyzn ktorym masaze penisa pozwolily calkowicie usunac stulejke.
Stulejka stulejce nierówna, ktoś mógł to rozćwiczyć, a u innego tylko pomoże zabieg. Jeśli to zaawansowana stulejka to obawiam się żadne "ręczne robótki" nie pomogą, a tylko mogą zaszkodzić. Idź do urologa, niech on to oceni.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
H Lekarz w Trojmiescie na ZGK robiacy masaz Prostata 0

Podobne tematy

Do góry