• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Mam Stulejkę - i co dalej?

denied

New member
Witam mam 19 lat. Odkąd pamiętam mam stulejkę. Napletek praktycznie wcale nie zsuwa się z żołędzia zarówno podczas wzwodu jak i w normalnej pozycji. Postanowiłem po tylu latach coś z tym zrobić i właśnie przez ten temat chcę rozpocząć zmiany. Po pierwsze gdzie się udać na początek oraz czy na NFZ czy prywatnie, bo słyszałem różne opinie co do NFZ i sam już nie wiem co mam robić. Jeśli prywatnie to interesuje mnie koszt takiej operacji. Z tego co czytałem mam do wyboru też obrzezanie lub plastykę napletka - co jest lepsze i czy macie jakieś zdjęcia porównawcze, bo w google ciężko znaleźć. Interesuje mnie to jak wygląda penis w norm. pozycji i we wzwodzie zarówno w przypadku plastyki jak i obrzezania oraz czas gojenia, czas po którym penis będzie wyglądał już serio dobrze, bo widziałem na zdjęciach na forum że i po roku nie jest kolorowo i trochę mnie to przeraża.
 

Trolo

Well-known member
Witaj, ja na Twoim miejscu zaczałbym od tego, zeby napletek zaczać zsuwać chociaż w spoczynku. Jak znajdziesz dobrego lekarza urologa to idz do niego prywatnie na konsultację, a nastepnie umów się u niego na NFZ. Jezeli nie masz nokogo takiego, to na forum znajdziesz na pewno jakie są koszty prywatnie. Dużo ludzi opisywalo u kogo robili i ile kosztowało. Zdjecia przed i po to też na forum są, także szukaj. Jezeli chodzi o jak to bedzie po to wiele zelezy od lekarza ktory bedzie Cie kroił. Czasami są nie udane obrzezania, oponki. Ale to na pewno nie u kazdego jest źle.
 

Podobne tematy

Do góry