• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Mam stulejke całkowitą

Paweł1

New member
Witam, mam 13 lat i jak widać w tytule mam stulejkę całkowitą. Niedługo mam bilans 13 latka i strasznie się krępuje przed wiadomym czyli obserwacji czy penis prawidłowo się rozwija, oczywiście wiem czym to się skończy czyli zdiagnozowaniem że mam stulejkę i teraz moje pytania :
Czy od razu dostanę skierowanie do urologa (do prywatnego gabinetu) czy do szpitala ?
Moje drugie pytanie jest takie jaki jest tego koszt słyszałem że zabieg w szpitalu jest bezpłatny ale w prywatnym gabinecie jest dosyć drogi ( + - 900 zł)
Trzecie pytanie czy w prywatnym gabinecie mam do wyboru znieczulenie miejscowe i znieczulenie ogólne, stawiam na to że w prywatnym gabinecie mam możliwość wyboru oczywiście za odpowiednio zwiększoną cenę w przypadku zabiegu ze znieczuleniem ogólnym ale czy w szpitalu dostane znieczulenie ogólne czy miejscowe. Jako że byłby to zabieg darmowy to pewnie chcą obniżyć koszty do minimum więc chyba będę skazany na znieczulenie miejscowe.
No i wreszcie ostatnie pytanie czy znieczulenie ogólne to narkoza czy znieczulenie w którym nie będę po prostu nic czuł zupełnie ale będę świadomy ?

Wszystkim dziękuje za odpowiedzi
-Paweł
 

Klaus1

New member
Jesli potrzebujesz nadal pomocy:


1. Dostaniesz skierowanie do urologa (a jak nie to idz do rodzinnego po to).
2. Idz na NFZ. Miesiac poczekasz i zabieg zrobiony.
3. Znieczuleniem sie nie przejmuj to nie jest zaden problem, nikt ci nie bedzie robil znieczulenia calkowitego do tak blachego zabiegu ;)


Bedziesz swiadomy bedziesz czul cos na wacku ale wytrzymasz.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry