• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Mam problem ze stulejką

filipozz

New member
Mam 18 lat i wiem że to brzmi dziwnie ale boję się zdjąć skórkę z penisa. Bez wzwodu nie ma żadnego problemu. Przy wzwodzie zaś schodzi ona ciasno, co prawda nie sprawia mi to bólu ale boję się że zdejmę całkiem i nie bede mógł wrócić.
Ściągam ja wtedy mniej więcej do połowy może troche mniej. Nie wiem czy to stulejka czy nie.
 

Loco12

Member
Pogadaj z rodzicami o tym. Nie ma się czego wstydzić.
Jeżeli jednak nie dasz rady to jesteś pełnoletni, możesz sam pójść do urologa i się zawsze dowiedzieć.
 

Dawid88

Active member
No jeśli we wzwodzie nie zsuwasz całkiem tylko trochę, to masz trochę stulejkę tak najprościej mówiąc. Idź do lekarza pierwszego kontaktu, powiedz, że coś nie gra, dostaniesz skierowanie do urologa, a potem to już z górki. Albo od razu prywatnie idź do urologa, jeśli możesz.
 

MoimZdaniem

Active member
Mam 18 lat i wiem że to brzmi dziwnie ale boję się zdjąć skórkę z penisa. Bez wzwodu nie ma żadnego problemu. Przy wzwodzie zaś schodzi ona ciasno, co prawda nie sprawia mi to bólu ale boję się że zdejmę całkiem i nie bede mógł wrócić.
Ściągam ja wtedy mniej więcej do połowy może troche mniej. Nie wiem czy to stulejka czy nie.
Nie ma się czego bać. Nie umrzesz jeśli napletek nie wróci na miejsce. Jak erekcja minie znowu zakryje żołądź. Ale radzę przejść zabieg obrzezania, bo cofnąć stulejkę jest trudno i szkoda życia na nią.
 

bmk178

New member
idż do rodzinnego ,przedstaw sprawe ,weż skierowanie lub podejdz jak chłop do chłopa czyli do Ojca (kasa) bez skierowania do urologa i po temacie,bo na skierowanie do nfz to można długo czekać na wizyte
 

Podobne tematy

Do góry