• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Mam problem z żołędziem penisa

@anonimowyan

New member
Ogólnie to od kiedy pamiętam mam bardzo tkliwy żołądź i jakby "pomarszczony" a do tego ostatnio podczas masturbacji chyba coś uszkodziłem i boli mnie sama góra penisa czy ktoś wie może co to jest? Nie znam się na niczym i wiem że to brzmi bardzo dziwnie ale jeśli ktoś mógłby podesłać zdjęcie jak powinno to wyglądać albo chodziaz powiedzieć co jest nie tak byłbym wdzięczny

 

mlodychlopak

New member
Myślę że pomarszczenie żołędzi penisa może wynikać z wilgoci która jest pod napletkiem, widać że żołądź jest aż taka jasna. Tkliwość też raczej wynika z tego że "główka" jest osłonięta napletkiem. Spróbuj częściej ściągać napletek, chodzić ze ściągniętym napletkiem. Na pewno zadbaj o higienę. Ból "góry" penisa może być spowodowany zbyt mocną masturbacją. Możliwe że masz krótkie wędzidełko i za bardzo pociągnąłeś. Po jednym zdjęciu nie bardzo można więcej napisać. Spróbuj ściągnąć mocniej napletek, pokaż całą żołądź, pokaż wędzidełko.
 

Dawid88

Active member
Myj penisa ze zsuniętym napletkiem. W ten sposób zadbasz o higienę, a przy okazji będziesz hartował żołądź, żeby nie był tak tkliwy.
 

toastt

Well-known member
Te wzdłużne linie na żołędzi wyglądają albo jak gojące się rany (takie już na ukończeniu gojenia) albo jest to jakaś infekcja, być może grzybicza. Ujście cewki moczowej wygląda jak w delikatnym stanie zapalnym. Moim zdaniem trzeba myć, ale przede wszystkim osuszać żołądź po każdym pójściu do toalety - sugeruję czyste, jednorazowe chusteczki higieniczne. Wołam @pelesos
 

pelesos

Active member
Masz nieco zaczerwienioną cewkę moczową , może zapalenie. Co do lini na żołędzi.... każdy ma nieco inaczej. Nie wyglada jak cos niepokojącego. Powinienes iść do lekarza i porozmawiać "na żywo"
 

Podobne tematy

Do góry