• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Mam coś nie tak?

Majonesss

New member
Mam 13 lat i mam problem z tym że do dnia dzisiejszego nie mam żadnego śluzu z penisa ani nasienia podczas masturbacjii czy to coś zlego czy trzeba czekac?
 

mati12

Well-known member
Na spokojnie nadejdzie,czas to się pojawia nie kieruj się tym że np.koledzy już mają każdemu przychodzi w innym czasie
 

Trolo

Well-known member
Najwyraźniej nie jesteś jeszcze w okresie dojrzewania. Masz już jakieś oznaki dojrzewania ( owłosienie łonowe, mutacja)?
Albo jeżeli już jesteś to pewnie kwestia czasu. Może pół roku, może miesiąc.
 

Majonesss

New member
Najwyraźniej nie jesteś jeszcze w okresie dojrzewania. Masz już jakieś oznaki dojrzewania ( owłosienie łonowe, mutacja)?
Albo jeżeli już jesteś to pewnie kwestia czasu. Może pół roku, może miesiąc.
Mam grube loniaki, włosy pod pachami ogolnie mocne owlosienie mutacjii jeszcze nie.
 

Majonesss

New member
Tak odczuwam ulgę. Zacząłem w wieku 8 lat mam 13. Mam już sporo łoniaków a worek mosznowy jest caly pelny jądra w czymś pływają ale to nie choroba żadna tak mówił lekarz ale nie mówil co plywa
 

DrOetker

New member
@Majonesss nie masz się czym martwić. Sperma pojawia się w wieku dojrzewania, przeważnie do około 15 roku życia więc masz jeszcze czas.

Pisząc "śluz z penisa" miałeś pewnie na myśli preejakulat czyli taką przezroczystą, śliską maź - to kwestia bardzo indywidualna, niektórzy mają go dużo, a niektórzy prawie w ogóle.

Jądra w niczym nie pływają. Moszna się kurczy i rozluźnia na przykład w zależności od temperatury - gdy mięśnie są skurczone to rzeczywiście można mieć wrażenie, że moszna jest "pełna". Natomiast gdy są rozluźnione moszna to luźny, wiszący worek.

Pamiętaj, że najlepszym rozwiązaniem zawsze jest wizyta u lekarza :)
 

Podobne tematy

Do góry