Mam 19 lat i chcę zacząć współżycie z dziewczyną.

bamquaresma

New member
Mam stulejkę i chcę się dowiedzieć w czym ona by mi przeszkadzała podczas stosunku. Ogólnie czuję się bardzo dobrze, jestem pewny, że chcę to zrobić i że nie będę miał z tym problemu. Jednak chciałbym się zapytać specjalistów i ekspertów na co muszę uważać, co by mi przeszkadzało. Chciałbym się też dowiedzieć czy w moim wieku można 'wyćwiczyć' ściągnięcie napletka?

Proszę o szczere i rozsądne odpowiedzi bo to dla mnie ważny temat..
 

Adam93

New member
To zależy jaką masz stulejkę, czy częściową czy całą, ale w obu wypadkach nie będziesz odczuwał tego samego co bez stulejki i prędzej czy później trafisz do urologa żeby to usunąć bo po 1 zdrowie i higiena a po 2 stulejka sama nie przechodzi a ćwiczenie zależy od determinacji oraz stopnia stulejki z tym że ćwiczenia nie dadzą Ci gwarancji i zawsze możesz sobie zrobić większą krzywdę niż pomęczyć się kilka dni po zabiegu.

Zabieg może być darmowy z NFZ tylko trzeba czekać ;)

I bez prezerwatywy się nie obejdzie bo jak będziesz wchodził na siłę to możesz sobie zrobić więcej krzywdy i zamiast do urologa trafisz do chirurga.
 

bergen

New member
Możesz naderwać sobie napletek i wędzidełko. Co poskutkuje silnym krwotokiem (acz krótkotrwałym). Możesz oczywiście odbyć stosunek w prezerwatywie, ale i ona nie chroni w stu procentach przed powyższym, poza tym - co to za przyjemność uprawiać seks przez napletek? Idź na zabieg i po sześciu tygodniach będziesz miał problem z głowy.
 

bamquaresma

New member
Na razie to ja chcę uprawiać seks tylko z prezerwatywą, a niebawem zamierzam się przejść do NFZ po skierowanie.. Czyli jak dostane skierowanie do urologa powiedzmy na za 2, 3 miesiące to jak po tym czasie pójdę do niego na wizytę to wtedy mi zrobi ten zabieg?
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
C Chcę być obrzezany mam 15 lat Stulejka 12
N Czy mam stulejke 13 lat Stulejka 5
H Czy mam stulejke? Mam 12 lat Stulejka 6
A Pomocy mam 14 lat i nie wiem co to jest Inne 3
S Mam 11 lat i potrzebuje pomocy Stulejka 3
Podobne tematy

Do góry