• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Mam 12 lat i niewiem czy mam stulejke

Trolo

Well-known member
Ale co dokładnie boli? W spoczynku zsuwaleś kiedykolwiek napletek? Myłeś żołędzia? W spoczynku to boli czy we wzwodzie?
 

Trolo

Well-known member
No to jeżeli zsuwasz to jest dobrze. Im częściej bedziesz to robił, to wrażliwość żołędzia będzie mniejsza i nie będzie takiego dyskomfortu. Możesz też nawilżać żołędzia w spoczynku a potem doprowadzać do wzwodu i zsuwać napletek, ćwiczyć go i wszelkie problemy znikną.
 

mati12

Well-known member
Wydaje mi się że powinno być wprowadzone przez NFZ jakaś kontrola przypuśćmy 12 lat rodzic z chłopakiem musi iść na kontrolę czy wszystko jest w porządku wtedy byłyby wyłapywane problemy i podejmowane próby rozwiązania duży nacisk kładzie się na to by dziewczynka szła z matką do ginekologa sprawdzić czy wszystko w porządku itd itp jednak na chłopaków służba zdrowia/system olewa
 

mati12

Well-known member
Jak widać na te forum co jakiś czas zgłasza się chłopak 12,13 lat bywali młodsi problem istnieje nie każdy ma dobry kontakt z rodzicem by z nim poszedł Gdyby było to z automatu że rodzic musi chłopaki mieliby po prostu jakieś wsparcie
 

Podobne tematy

Do góry