• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Mala panika, pare nurtujacych pytan po zabiegu...

theqwerty

New member
Witam. Jestem 7 dzien po czesciowym obrzezaniu i plastyce wedzidelka. Ciagle nie wiem czy gojenie przebiega poprawnie, i czy to co sie dzieje jest normalne, a mianowicie:
1) W miejscu wedzidelka gdzie przebiegaja szwy zrobila mi sie mala kulka o bialem kolorze, czy to normlane , co to jest ropa ?
2) dopiero w 7 dniu pojawila sie pierwsza krew ale tez pierwsze strupki, mozliwe ze krew jest nastepstwem zerwania strupkow ale nie mam pewnosci, czy mozliwe jest zeby dopiero w 7 dniu dzialo sie cos takiego ?
3) czy napletek caly czas powinienem miec zsuniety z zoledzia czy nasuniety na niego ?
4) lekarz nakazal mi codziennie zmieniac opatrunek, najpierw pryskac oscenisept (w celach chigieny) i na to nakladac betadine (dzialajacego bakteriobujczo). czy w takim razie nic sie nie stanie jezeli beda to jedyne srodki czystosci stosowane w tym miejscu ?
5) dziwi mnie to ze w ogole nie widze szwow po skroceniu napletka, chowaja sie za zoledziem pod skura , czy to dobrze tak powinno byc ?

Bardzo prosze o odpowiedz bo jestem troche spanikowany tym wszystkim :/
 

prawiebatman

New member
To co Ci z napleta zostało,to trzymaj na grzybie,bo Ci spuchnie i już se nie nałożysz,zrobi to lekarz i będzie boleć-wiem po sobie
 

prawiebatman

New member
Nie ściągaj,aż Ci nie pozwoli,szwy są od wewnętrznej Strony. Wejdź w mój temat i zobacz co się stało jak ściągłem 1szy dzień spoko,2 dzień spuchło i trzebabyło u lekarza naciągać,co bolało
 

Podobne tematy

Do góry