• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

mala kulka na penisie

Tulipan07

New member
Witam, od jakiegos czasu ( okolo 2miesiecy) zauwazylem zmiane na skorze czlonka. Po jakims tygodniu stala sie juz zas wieksza. Po paru dniach mialem wrazenie ze patrzac na nia znikla choc po dotknieciu jakby jeszcze cos bylo ze sie tak wyraze. Tydzien temu poraz kolejny zaczelo sie cos dziac plus to ze jest wieksza i czerwona. Przy dotknieciu boli. Prosilbym o pomoc na dole sa fotki.


Image - TinyPic - bezpłatny hosting obrazów, udostępnianie zdjęć i hosting filmów wideo
Image - TinyPic - bezpłatny hosting obrazów, udostępnianie zdjęć i hosting filmów wideo
Image - TinyPic - bezpłatny hosting obrazów, udostępnianie zdjęć i hosting filmów wideo
 

Trolo

Well-known member
Wyglada to na zwykłego pryszcza, ewentualnie robi Ci się ropień. Możesz zdezynfekować go, a następnie nakłuć igłą i wycisnąć, następnie ponownie zdezynfekować i dbać o higienę.
 

Trolo

Well-known member
Zawsze możesz pójść z tym do lekarza. Gdybyś miał kaszaka to by nie bolał przy dotyku. Gdy nie dotrzymasz higieny to rozwinie Ci się większy stan zapalny i powiekszą się węzły chłonne przy penisie.
 

Tulipan07

New member
Rozumiem, wczoraj wieczorem zaczęła mi robić taka mała delikatna ciemna kropka, a dziś rano wstałem i jest jakby wieksza, ciemna - czarna wydaje mi się że to przez to gdyż 2 dni temu to dusilem bo wydawało mi się właśnie ze to pryszcz ale nie nakluwalem nic. Dalej mogę to nakluc tak jak mówiłeś wcześniej czy w tym wypadku nic nie robić?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
T Mala panika, pare nurtujacych pytan po zabiegu... Po zabiegu obrzezania 3
L Kulka obok jądra Inne 2
S kulka na żołędziu Inne 1
A Kulka na napletku wewnetrznym Inne 6
K Kulka nad jądrem Inne 0

Podobne tematy

Do góry