Lodzik po obrzezaniu.

Kristos

New member
Witam,
jestem obrzezanym prawiczkiem, gdy pieszczę się z dziewczyną nie ma problemu ze wzwodem, jednak gdy ona zabiera się za robienie lodzika, mały pełnego wzwodu nie osiąga. Czy to dlatego że się stresuje, może trzeba by zmienić pozycje czy po obrzezaniu robienie lodzika nie sprawia takiej przyjemności? Jak to wygląda u Was gdy kobieta robi Wam dobrze ustami.
 
A czujesz ból czy po prostu tylko małą przyjemność i masz problem ze wzwodem?

Jeśli czujesz ból to może być jeszcze pozostałość nadwrażliwości prącia.
Jeżeli bólu nie czujesz to jest sprawa psychiki z pewnością. Musisz się oswoić ze swoim nowym sprzętem no i z seksem w ogóle skoro dopiero zaczynasz. Początki nie muszą być wcale kolorowe ale jeśli będziesz wytrwały to sądzę, że wkrótce wszystko będzie ok. Ważne, żebyś umiał o tym rozmawiać ze swoją dziewczyną i tak stopniowo będziecie odkrywać seks aż wszystko będzie super.
 

Kristos

New member
Bólu nie czuję, przyjemność jest, no i jest też problem z pełnym wzwodem. Myślałem, żeby trochę rozluźnić się przy pomocy alkoholu. Dziewczynę mam wyrozumiałą, także mam nadzieje że wszystko będzie dobrze.
 

marko

New member
Z racji pierwszego posta witam wszystkich forumowiczów ;)

Wracając do tematu. Po obrzezaniu, z racji odsłoniętej żołędzi, jest ona wrażliwa na dotyk, zwłaszcza bielizny. Z czasem jednak wrażliwość ta zmniejsza się na tyle, że nie powinno się odczuwać dyskomfortu. Ma to też wpływ na kontakty seksualne gdyż żołądź jest mniej wrażliwa na dotyk i trudniej uzyskać wzwód równie szybko jak przed obrzezaniem. Niemniej jednak, jeśli chodzi o seks to więcej z niego przyjemności po obrzezaniu niż przed więc na Twoim miejscu nie przejmowałbym się tym. Daj sobie więcej czasu a na pewno wszystko będzie ok ;)
 
Do góry