• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Łódź i okolice

Adam93

New member
Szukam dobrego lekarza z Łodzi, słyszałem o doktorze Jerzym Żurku, znacie kogoś jeszcze oraz orientujecie się w cenach?:)
 

bartek9108

New member
Szczerze powiem tak. Czytałem opinie, byłem na wizycie i nie polecam. Podejście aby tylko kase skasować... Na dodatek nie wyobrażam poświęcenia swojego sprzętu człowiekowi w takim wieku (precyzja itd) a tym bardziej kolosalnej ceny.

Ja wziąłem skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu.
Udałem się prywatnie do dr. Marksa w Bełchatowie. Wizyta, omówione co i jak i skasowane 120zł. Problem głównie miałem ze zbyt krótkim wędzidełkiem. Byłem w środę, następnego dnia miałem wysłać sms imię nazwisko pesel i schorzenie. Po południu odpowiedź "zabieg w juz w poniedziałek 13.02.2012". Jak by nie patrzeć w pół tygodnia to szybko. Stawiłem się (radzę wziąć książkę bo nuda jest straszna), około 14 przyszedł Pan doktor z kolegą (nie pamiętam nazwiska, musiałbym sprawdzić na wypisie) i namówili mnie na plastykę (byłem napalony na całkowite obrzezanie). Potem podróż na sale, plastyka 20-30 minut i powrót. Czekanie do obchodu na wypis i do domu. Potem po 4 tygodniach kontrola i skasowane 100zł. To tyle...
Nic mnie nie bolało później przez te 4 tygodnie, a co więcej zaraz po kontroli świętowaliśmy z dziewczyną co należało :p A jestem strasznym panikarzem (mdleję przy pobieraniu krwi itd) więc każdy to przeżyje :D Kwestia podejścia. Ja miałem większy lajt niż przy pobieraniu krwi.
Jeśli chcesz wiedzieć więcej to pisz :) Wg. mnie lepiej nadłożyć a mieć nie dość że zaoszczędzone pieniądze na np. wakacje to jeszcze w razie gdybyś coś chciał zmienić nie ma problemu i zbędnych dopłat za poprawki.
 

Kamil 84

New member
W Łodzi polecam dr Oskara Pietraszuna przyjmującego w dr Lik Clinic. Spokojny, a zarazem konkretny i podchodzący do sprawy poważnie niezależnie z czym przyjdziesz. Jest bardzo dobrym specjalistą pochodzącym z rodziny urologicznej (jego ojciec był jednym z najlepszych urologów, więc raczej wiedzę przekazał dalej).
Generalnie polecam a jeśli jesteś zainteresowany to podaję link do strony przychodni, o której wspomniałem: http://www.drlikclinic.pl
8)
 

Podobne tematy

Do góry