• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Liszaj Twardzinowy, dużo na forum osób z tą chorobą?

sebajon

New member
Cześć wszystkim, dużo osób na forum zmaga się z liszajem twardzinowym na penisie? Chciałbym zapytać jak sobie z tym radzicie, jak długo chorujecie, co obecnie stosujecie itd. Ja liszaja mam niezdiagnozowanego chodz podejrzewam że to liszaj, są dni co ciągle o tym myślę co będzie za kilka lat. Zmiany na grzybie mam już prawie od roku, wiek 40 lat.

Pozdr.
 

Sig

Member
To idź chłopie do lekarza. Byłem u kilku i różne kremy stosowałem. Finalnie obrzeżałem i problemy znikły. Badania usuniętej próbki nie wykazały nic groźnego. Dodatkowo dłużej mogę nim działać
 

Sig

Member
Obawiam się że będziesz musiał iść do fachowca. Możliwe że coś dać może taki zabieg bo bez skóry robi się sucho i bakterie nie mają warunków do rozwijania się i w moim przypadku problemy dermatologiczne w końcu się skończyły
 

Sig

Member
Wewnętrzny napletek wyglądał jak skóra na dłoniach jak za dużo w mokrych rękawiczkach przebywasz. Grzyb od kremów dostał zmian pigmentu co mnie przestraszyło ale jest nie groźne i można laserem to cofnąć.
 

mleko2024

New member
Cześć wszystkim, dużo osób na forum zmaga się z liszajem twardzinowym na penisie? Chciałbym zapytać jak sobie z tym radzicie, jak długo chorujecie, co obecnie stosujecie itd. Ja liszaja mam niezdiagnozowanego chodz podejrzewam że to liszaj, są dni co ciągle o tym myślę co będzie za kilka lat. Zmiany na grzybie mam już prawie od roku, wiek 40 lat.

Pozdr.
Mnie dopadło, Boję się jak nigdy w życiu,Choroba nie przewidywalna , jak zajmie cewkę to czeka cięcie i odtwarzanie cewki z policzka. Co i tak jest ogromnym szczęściem bo kiedyś nie zrobiliby nic , tylko jadło by cewkę przez lata
 

Podobne tematy

Do góry