• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

LISTOPADZKI SŁAWOMIR, DR NAUK MED. CHIRURG, SPEC. UROLOG !!!

mtrakamiszcz

New member
Witam !!

Prosze o odpowiedz tych którzy korzystali z zabiegów u tego doktora. Chodzi mi o zabieg prywatny na krótkie wiązadełko. Proszę o opinie jak ktos mial taki zabieg i o cene takiego zabiegu. Wiem ze za wizyte sie placi 100 zł. Pozdrawiam i prosze o odpowiedz


Nie dubluj tematów, jeden wystarczy//forest
 

Alex

New member
Witaj
Ja mam zabieg obrzezania u doktora Listopadzkiego 16 listopada. Byłem u niego prywatnie, za wizytę zapłaciłem 100zł. Sprawia wrażenie świetnego fachowca. Zresztą mam koleżankę, która studiuje na Akademii Medycznej i mówiła mi, że ma wśród lekarzy opinię profesjonalisty. Niestety więcej nie pomogę.
Pozdrawiam
 

lukasz-k

New member
Alex: mam pytanie.
Kiedy byłeś na wizycie u doktora i kiedy dowiedziałeś się o terminie zabiegu, bo ja byłem jakiś czas temu, dostałem skierowanie i może coś źle zrozumiałem, ale odtąd czekam i czekam i nic....
 

Alex

New member
Wizytę u lekarza Listopadzkiego miałem 9 lipca. Byłem prywatnie, lekarza obejrzał mojego przyjaciela i stwierdził, że w moim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie obrzeżanie całkowite. Wypisał mi skierowanie do szpitala Biziela (będę miał zabieg w ramach NFZtu), spisał moje dane oraz numer kontaktowy i powiedział, że mam czekać na telefon z terminem zabiegu. Po miesiącu oddzwoniła do mnie asystentka lekarza podając termin zabiegu na 16 listopada. Zobaczymy jak będzie.
 

lukasz-k

New member
Alex: dzięki za szczegółowe informacje. Chyba będę musiał wyjaśnić moją sytuację, bo identyczną procedurę przeszedłem w czasie wizyty w I połowie czerwca i dotąd nie otrzymałem żadnych informacji..... :/
 

Alex

New member
To rzeczywiście powinieneś według mnie skontaktować z doktorem. Ja byłem później od Ciebie a już znam termin zabiegu.
 

Podobne tematy

Do góry