• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Leukoplakia

Iphone123

New member
Dzień dobry, Czy mógłbym poprosić o opinie czy to moze być początek Leukoplakii ? Nie mam obiawów bólowych tylko takie płaskie białe przebarwienie przy wędzidełku plus mniejsza plamka tez biała ale minimalnie wypukła - co to może być :/?
https://imgur.com/8x7CJZ8
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Leukoplakia wg Wikipedii wystepuje w obrebie blon sluzowych jamy ustnej. U ciebie moze to byc liszaj twardzionowy ktory to pojawia sie w okolicach narządów płciowych.
 

Iphone123

New member
Na innych stronach opisywano iż Leukoplakia może niestety tez wystąpić w okolicach narządów płciowych - tylko nigdzie nie wskazują jakie są początki tej przypadłości - takie przebarwienie mam już od 6 miesięcy
 

Iphone123

New member
W międzyczasie po moim pierwszym poście byłem u dermatologa który po obejrzeniu przebarwienia z daleka i zadaniu kilku pytań wykluczył liszaj i powiedział ze to bielactwo - następnie byłem 2 razy u urologa ponieważ na pierwszej wizycie miałem pobierany wymaz spod napletka - jak i na pierwszej wizycie i tak samo na drugiej stwierdził ze on tu nic nie widzi i o co mi chodzi ? - później byłem jeszcze u innego dermatologa który stwierdził ze bielactwo to raczej chyba nie bo jednoznacznie zmiany na to nie wskazują przepisał maść na grzybice która oczywiście nic nie pomogła i tyle - 3 lekarzy 4 wizyty i 0 konkretów - teraz mam nawet wrażenie ze ta biała plamka jest minimalnie wypukła ale to bardzooo minimalnie - jakieś pomysły proszę o pomoc
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Moze im sie nie chce wiedziec, a moze maja racje. Poczytaj w google o liszaju. Jak sie go wykrywa itd. Jest tu tez temat na nascie stron o nim wlacznie ze zdjęciami. A moze masz cos innego. Nie wiem. No ale skoro 3 lekarzy nie wie to ja tym bardziej.
 
Do góry