• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Lekka oponka,nadmiar napletka po ponad 4 miesiacach

olekf646

Active member
Chodzi o to nabrzmiałe przy wedzidełku,i wywalanie tego wewnętrznego napletka,czy to tak zostanie już czy może się wchłonie jeszcze, co sądzicie? Bo mimo że jest we wzwodzie ok i jest super,to to mi w głowie siedzi ciągle,jak wysyłałem zdj lekarzowi to mówił że nic nie widzi tam,a wy co sądzicie o tym? Ch..nowo to wygląda czy jest ok? Nawet jeśli by tak zostało na stałe
. Wrzucam też odnośnik do tego jak to wygląda we wzwodzie https://meskiezdrowie.pl/threads/prosba-o-ocene-4-miesiace-po-styl-high-loose.14173/
 
Ostatnia edycja:

olekf646

Active member
No tak,ten nadmiar zostanie na pewno,ale uważasz że to że to puchnie to jest tymczasowe ? Czy tak będzie nabrzmiałe zawsze? I myślisz że to wygląda żle? Czy ja sobie dodaje niepotrzebnie
 

olekf646

Active member
Ponad 4 miesiące jestem, właśnie puchnie cały wewnętrzny jeszcze po masturbacji itp,więc jestem dobrej myśli że jak przestanie tak puchnąć to będzie to mniejsze
 

admma412

Member
Moim zdaniem to nie wygląda aż tak źle szczególnie że we wzwodzie jest git ale ciekawe właśnie czy jak przestanie puchnąć to ci się to zmniejszy trochę czy już tak będzie jak jest.
 

Dawid88

Active member
No opuchnięte może nie wygląda tak jak każdy by chciał, może się coś zmniejszy jeszcze, ale to Ty sam musisz sobie odpowiedzieć czy Ci to przeszkadza czy możesz się pogodzić z tym, że tak wygląda. Natomiast wzwód masz bardzo ładny.
 

olekf646

Active member
No ogólnie nic teraz z tym nie będę robił,ale siedzi to w głowie,poczekam,bo jak nie będzie puchnąć ten wewnętrzny to się zmniejszy na pewno trochę,więc będzie lepiej,ogólnie ta blizna przy wedzidełku jest taka nabrzmiała jakby przerośnięta lekko i twardsza,ale czytałem że to i tak może się wchłonąć po roku czasu nawet
 

olekf646

Active member
Wiem, na pewno bym tego teraz nie wycinał czy coś, bo potem może być nawet podobnie albo gorzej, a ogólnie jest spoko we wzwodzie,lekko może nabrzmiałe przy wedzidełku, też jak ściskam to miejsce wedzidełka to czuje w środku jakby coś twardszego,pozostałość po wedzidełku chyba, albo nie wiem, bo nie pamiętam jak było wcześniej, w tym miejscu
 

Podobne tematy

Do góry