• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Lekarz z pomorza

kali666

New member
Cześć. Potrzebuję porady. Polecacie jakiegoś fachowca na pomorzu od tego typu zabiegu? Bardzo chce go zrobić ale nie chciałbym jechać na drugi koniec Polski. Dziękuję za pomoc. Jeżeli nie znacie nikogo to kogo ogólnie polecacie najbardziej? Może znajdę gdzieś w centrum Polski.
 

user842

Member
Z lekarzy, których znam, najbliżej Pomorza będzie Dr. Nalaskowski (operuje w Zespole Chirurgii Jednego Dnia w przychodni Hipokrates w Toruniu). Sam miałem u niego operację.

Ogólnie jest niewielu specjalistów od tego zabiegu, więc ludzie często dojeżdżają daleko.
 

user842

Member
Tak, jestem zadowolony. Ja za samą operację płaciłem chyba 3500 zł (to było niecałe 3 lata temu), ale widzę że teraz jest już drożej - 5500 zł (wg informacji z cennika: https://www.hipokrates.torun.pl/cenniki/ ). Dodatkowo przy okazji operacji lekarz może wykonać korektę wędzidełka czy skrócenie napletka bez dodatkowych opłat.

Do ceny zabiegu trzeba jeszcze doliczyć kilka mniejszych opłat, jak np. badania krwi przed operacją (można je było wykonać za darmo w jakiejś placówce współpracującej z przychodnią za darmo, ale ja robiłem u siebie w mieście, co kosztowało chyba ze 100 zł), wykupienie leków po operacji (też pewnie ze 100 zł) oraz pobyt w jakimś hotelu, co wynika z tego, że jest to zespół chirurgii jednego dnia. Wygląda to tak, że z kliniki wychodzi się kilka godzin po operacji (proszą by odebrała Cię osoba towarzysząca, ze względu na teoretyczne problemy które mogą pojawić się po narkozie), ale trzeba wrócić następnego dnia na kontrolę pooperacyjną i zdjęcie cewnika. Pozdrawiam.
 

kali666

New member
A jak radziliście sobie ze wzodami przez dwa miesiące? Ja się teraz za to zabieram bo akurat okres zimowy to będzie mi łatwiej myślę.
 
Możesz dostać leki na obniżenie popędu, ale wg mnie nie ma takiej potrzeby. Szwy nie puszczą. Może trochę boleć przy wzwodach, ale to tylko kilka dni i nie jest aż tak koszmarnie.
 

kali666

New member
Dzięki za wyjaśnienie. Czyli nic mi nie grozi przez to że będę miał wzwody? I jak to jest z sexem i zabawą samemu? Nie wyobrażam sobie dwa miesiące się nie spuścić mówiąc brzydko.
 

Podobne tematy

Do góry