• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Lek Ranlosin - wasze opinie

Czołem wszystkim! Pytanie do facetów przyjmujących Ranlosin - jakie macie zdanie na temat tych tabletek? Pomagają? Jeśli tak to po jakim czasie mogę spodziewać się zauważalnych efektów? Co ze skutkami ubocznymi? Rzeczywiście pojawiają się problemy z wytryskiem czy zaburzenia erekcji? Lekarz przepisał mi ten lek, ponieważ sikanie mam nieco utrudnione, leci mało, bardzo krótko i pod słabym ciśnieniem. Dziś zażyłem pierwszą tabletkę i solidnie kręciło mi się w głowie. Będę wdzięczny za Wasze spostrzeżenia i uwagi.
 

toastt

Well-known member
Zawroty głowy mogą minąć po jakimś czasie. Efekt też przyjdzie najwcześniej po kilku tygodniach stosowania. Z wytryskiem to jest tak, że jedni go w ogóle nie mają, inni mają tylko częściowy, a jeszcze inni tryskają normalnie. Musisz sam przetestować to na sobie i raczej innej opcji nie ma. Ja po tym leku miałem uderzenia gorąca, zawroty głowy i spadki ciśnienia przy wstawaniu. Lekarz zamienił mi go na sylodozynę (Silodosin Recordati) i po nim absolutnie nie mam najmniejszych problemów z zawrotami głowy, spadkiem ciśnienia, ale niestety w ogóle nie mam po nim wytrysku. Coś za coś. Sikam za to jak z armatki strażackiej (leczę się na zapalenie prostaty).
 

Podobne tematy

Do góry