lek. med. Andrzej Lemański - Warszawa

eneman

New member
Witam!

Mam pytanie czy ktoś miał kiedyś robiony zabieg przez lek. med. Andrzeja Lemańskiego? Bo przed wczoraj zarejestrowałem się do niego na stulejkę w klinice Contimedica w Warszawie. Bedę wdzięczny o opinie.
 

smpo

New member
Ja dzisiaj miałem zabieg, tylko że w Grodzisku Mazowieckim. Wszystko wykonane bezboleśnie, zaszyte itd. Bardzo dobre wrażenie po, bo ładnie wytłumaczył wszystko i udzielił wyczerpujących odpowiedzi. Nie wiem co jeszcze powiedzieć o jakości wykonania zabiegu ale wkrótce podzielę się jakimiś głębszymi przemyśleniami.
 

smpo

New member
Specjalnie piszę post pod postem bo troszkę czasu minęło i nikt edita by nie zauważył. Doktor odwalił kawał dobrej roboty! Wszystko ślicznie zagojone, tylko parę szwów zostało, no po prostu lekarz godny polecenia:).
 

smpo

New member
Poszedłem do prywatnej przychodni gdzie umówiłem się na zabieg w pobliskim szpitalu. Pokryło go ubezpieczenie czyli robiłem go publicznie. Zabieg został przeprowadzony bezbłędnie, wszytko wygląda prześlicznie:).
 

TOF

New member
dr.Andrzej Lemański

smpo
Czy możesz podać jakieś dokładniejsze namiary ? Ja już raz przechodziłem ten koszmar , muszę iść do poprawki , nie dam się więcej torturować po zastrzyku który nie działa . Mam robotę z napletkiem przyrośniętym w miejscu wędzidełka ,a poprzedni konował powiedział że wszystko jest O.K.
POMOŻESZ?
 
Do góry
TOPlist