Laserowe podcięcie - okolice lubelskiego

Piotrrr1

New member
Witam, poszukuję prywatnego zabiegu laserowego podcięcia wedzidelka. Proszę o podpowiedź gdzie można takowy zabieg wykonać. W okolicach Lubelskiego.
 

123456s

New member
Na 7 stronie - Czy mam krótkie wędzidełko w 2014 roku pisałem..:
Hej! Jakiś czas temu pisałem na forum z pytaniem: czy mam krótkie wędzidełko. Dzisiaj miałem zabieg. Piszę tutaj, ponieważ sam szukając, porównując różne przypadki ze swoim zaglądałem w ten temat. Umieszczając swoją historię chciałbym podziękować forum za uświadomienie mnie oraz zostawić coś dla innych zastanawiających się. A dodatkowo spytać jak oceniacie mój przypadek zaraz po zabiegu, czy wszystko ok i czy coś polecacie do pielęgnacji, ponieważ lekarz mówił, że woda i mydło tylko.
Zabieg miałem przeprowadzony w Lublinie, Ars Medica lekarz E. Bu ry, metoda póki co mało inwazyjna, 3 ukucia od znieczulenia, potem cięcie wędzidełka "temperaturowo", z tego co wiem nie był to laser tylko jakiś inny nowoczesny sprzęt. Atmosfera miła, bezstresowo, bardzo szybko. Cała wizyta trwała 10 min. Zdecydowałem się na wizytę prywatną, łącznie zapłaciłem 400 zł, umawiałem się kilka dni przed zabiegiem.
Długo zastanawiałem się czy mam za krótkie wędzidełko, lekarz po oględzinach bez wzwodu od razu stwierdził za krótkie. Z zabiegiem zwlekałem kilka miesięcy od zdecydowania, samo zdecydowanie trwało kilka lat, polecam zrobić to wcześniej niż ja, gdy się jeszcze nie pracuje jest dużo łatwiej.

Pozdrawiam!
 

Piotrrr1

New member
Czy wcześniej chodziłes do lekarza żeby potwierdzić że masz za krótkie czy od razu wybrałeś się na zabieg ? Jak jest z gojeniem po tej metodzie? Kiedy wraca się do pełni sił, żeby móc pracować. Czy można po tym zabiegu kierować samochodem? I jeszcze jedno pytanie czy jest różnica pomiędzy podcieciem, wydłużeniem, a usunięciem wedzidełka? Masz może zdjęcia z przed i po zabiegu
 
Do góry
TOPlist