• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

kwota zabiegu prywatnego

topek13

New member
Witam mam pytanie ile mniej wiecej kosztuje zabieg związany z stulejką i wędzidełkiem ? bo mam zamiar pójść prywatnie ale chciałbym wcześniej wiedzieć ile potrzebuje kasy odłożyć, mam 19 lat jakby co. I jaki zabieg jest najlepszy w moim przypadku jeżeli podczas wzwodu nie schodzi mi napletek a jak staram się go ściągać to ciągnie w dół wędzidełko i na dodatek jak zdejmę napletek w stanie spoczynku to strasznie dużo mi się go gromadzi za żołędziem ?! (ogolnie mam długi napletek dużo mi go wisi w stanie spoczynku) jakie wyjście byłoby najlepsze i ten koszt mniej wiecej?
 

matixl77

New member
Heh, ja byłem na wizycie prywatnie, zapłaciłem 70 zł, ale zabieg będę miał przeprowadzany na NFZ, przez tego samego lekarza który mnie oglądał :D
 

matixl77

New member
eustachu napisał:
No to super trafiłeś. A jesteś z wawy? Jak tak to powiedz jaki to lekarz i gdzie przyjmuje ok?
Nie, jestem z Podkarpacia :wink:

sławek83 napisał:
Bez sensu, poco płacić jak można przez NFZ??
Dlatego, że przez NFZ trzeba się nalatać. Ja byłem u czterech takich lekarzy i każdy odsyłał mnie do innego z kwitkiem, albo nie widział problemu. Poszedłem prywatnie, zapłaciłem i zabieg mogłem mieć po tygodniu. Po to :wink:
 

sławek83

Moderator
Umówienie się w szpitalu na zabieg zajęło mi 10 min. A skierowanie dostałem bez problemów. Na zabieg czekałem miesiąc. W dzień zabiegu trwało to nie całe 2 godz. Dla chcącego nic trudnego :) ale jak ma się kasę to się nie chce :)
 

Spector

New member
Sorry ,że się wtrącę ,ale jeśli ktoś woli iść prywatnie to ,chyba jego sprawa.Ja też namawiam na NFZ szczególnie ,jeśli dla danej osoby zabieg to spory wydatek i mógłby to inaczej spożytkować.Ja na wizytę czekałem 12 dni ,zabieg mogłem mieć następnego dnia po zabiegu(wszystko na NFZ) ,ale jak ktoś jest nastawiony na to ,że woli zapłacić to po co na siłę go przekonywać na NFZ.Jeśli dla kogoś nie jest to wielki wydatek i będzie się tak lepiej czuć to czemu ma tego nie zrobić?
 

Alex

New member
Ja powiem tak, mnie było obojętnie czy zrobię sobie zabieg w ramach NFZtu czy też prywatnie.
Akurat było lato więc miałem sporo pracy a później urlop więc mogłem pozwolić sobie na czekanie.

Miałem zabieg zrobiony na NFZ i jestem bardzo zadowolony a kasę którą miałbym wydać na zabieg spożytkowałem na urlop.
 

Podobne tematy

Do góry