• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

KUŹNIAR - Rzeszów

Odwazny23

New member
Siemanko,
Postanowiłem napisać tego posta gdyż jestem bardzo ciekawy doświadczeń z tym lekarzem.
Niestety na forum są stare tematy, których nikt nie aktualizuje.
W związku z tym, zachęcam wszystkich, którzy poddali się zabiegowi u tego Doktora...aby napisali swoje komentarze, opinie i refleksję, a także niech napiszą Ci, którzy wybierają się do tego Doktora.
Jeżeli chodzi o mnie, to napisałem do niego e-maila i opisałem cały problem.
W odpowiedzi napisał mi aby telefonicznie umówić się na wizytę, a czas oczekiwania na operację to 8 tyg.
Wyjaśnił mi wszystkie wątpliwości itd.
Dlatego też w czwartek planuje zadzwonić i umówić się na konkretny termin.
Zapraszam do aktywnego uczestnictwa
 

karo233

New member
Przyznam szczerze, że już prawie zapomniałem o tym forum, ale dziś zauważyłem, że mam zaproszenie do znajomych :) Powiem Wam chłopaki, że kilka lat zwlekałem z zabiegiem, a nie warto. Trzeba to szybko załatwić i mieć z głowy. Ja (jak przeczytałem tu na forum, bo już tego nie pamiętałem) miałem problem ze szwami, że ściśnięte i że "skórka" nie schodzi całkiem. Bardzo szybko okazało się że wszystko jest ok. Że lekarz wszystko zrobił jak należy i warto było! :) Miałem przyjść po 3 miesiącach na koncultacje i nie poszedłem. A mija już chyba 3 rok! Ale wszystko jest dobrze więc jeszcze raz wszystkim niezdecydowanym mówię: Nie zwklekajcie, będzie dobrze :)
 

borneO

New member
Też czekam na zabieg u tego lekarza, więc będę wdzięczny za wszelkie opinie. Zastanawiam się tylko czy dobrze zrobiłem wybierając opcję "na NFZ" a nie prywatnie.
 

Podobne tematy

Do góry