• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

KUŹNIAR - Rzeszów

Odwazny23

New member
Siemanko,
Postanowiłem napisać tego posta gdyż jestem bardzo ciekawy doświadczeń z tym lekarzem.
Niestety na forum są stare tematy, których nikt nie aktualizuje.
W związku z tym, zachęcam wszystkich, którzy poddali się zabiegowi u tego Doktora...aby napisali swoje komentarze, opinie i refleksję, a także niech napiszą Ci, którzy wybierają się do tego Doktora.
Jeżeli chodzi o mnie, to napisałem do niego e-maila i opisałem cały problem.
W odpowiedzi napisał mi aby telefonicznie umówić się na wizytę, a czas oczekiwania na operację to 8 tyg.
Wyjaśnił mi wszystkie wątpliwości itd.
Dlatego też w czwartek planuje zadzwonić i umówić się na konkretny termin.
Zapraszam do aktywnego uczestnictwa
 

Karo

New member
Fajnie jak twoj watek nie zginie i opiszesz rezultaty operacji. Z reguly jest tak ze pisza osoby tylko dla wlasnych korzysci. Wiec bede trzymal kciuki ze zostawisz po sobie slad dla przyszlych pokolen z rezultatami ;)

Mialem w tym roku zabieg u dr. w zakres wchodzilo podciecie wedzidelka oraz prostowanie wacka. Zostalo to zrobione poprawnie. Wlasciwie to powinienem sie zachwycac bo to byla profesjonalna robota. Subiektywnie wybral bym go ponownie jezeli byla by taka potrzeba. Natomiast teraz wacek jest inny.. Powiedzial bym wrecz dziwny.. Choc minelo juz pol roku to ciezko sie przyzwyczaic do nowego wygladu :)
 

WOJP

New member
Ja również miałem robiony u niego zabieg trochę średni efekt wizualny wyszedł szczególnie widoczny w spoczynku ale sprzęt jest przynajmniej sprawny
dziś wieczorem dodam temat z relacją pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry